Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magasság növelő talpbetét?

Magasság növelő talpbetét?

Figyelt kérdés
[link]
2009. nov. 1. 06:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/108 anonim válasza:
100%

Örömmel jelentem, hogy a gyakorlatok és a termék közös használatával pozitív változást tapasztaltam! Centiben nem mértem, de az eddig velem egy magas barátnőmnél már simán magasabb vagyok!


Amúgy fogaknál nem tapasztaltam semmilyen változást!

2010. júl. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/108 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje használod illetve milyen gyakran cisnálod a stageket?
2010. júl. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/108 anonim ***** válasza:
100%

Találtam egy ebbe a témába illő értekezést. Ennyi bizonyítékkal szerintem nem annyira kamu...


"Üdv!


Létezik egy talpbetét ami akupunktúrás alapon serkenti a növést. Alapból nem hiszek az ilyenekben de több embertől is hallotam már a pozitív hatásáról. (+2-3 cm) 18 éves fiú vagyok tehát elvileg még hajlamos a növésre. Anyagilag nem vészes de egy hozzáértő véleményére is kiváncsi lennék mielőtt beruháznék rá. Lehet benne ráció vagy teljes képtelenség?


Előre is köszönöm a segítséget.


Válasz:2010-05-14 12:50:14


Tisztelt Érdeklődő !


Én magam foglalkozom akupunkturával, ill. müvelem is azt, tehát hiszek benne, de ez nem hitkérdés, hiszen tények és kutatási eredmények sokasága bizonyitja annak hatásosságát (megjegyzem, hogy pl. gerincvelő sérülteknél NEM müködik)."

2010. júl. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/108 anonim válasza:
Előző kérdésre: olyan 4-5 hónapja csinálom a gyakorlatokat és használom a terméket!
2010. júl. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/108 anonim ***** válasza:
100%

Valaki nem tud egy képet feltölteni egy képfeltöltő oldalra? Engem is érdekel csak nem hiszek 100%-ig benne.

Utolsó, neked van mérhető eredmény?

2010. júl. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/108 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem egyébként nem is olyan veszélytelen ennek a használata (már ha egyáltalán működik)

Ugyanis az oldal azt írja, hogy a növekedési hormonok termelését növeli.( ami 60 éves korunkig folyamatosan termelődik, hiszen NEM csak a növekedésért felelős) A túlzott növekedési hormontermelés elég sok kellemelen tünettel járhat. ( akromegália)

Tanácsosnak tartanám, ha megkérdeznénk egy orvost erről, hiszen én így nem vennék ilyet. Pedig szívesen lennék magasabb...

2010. júl. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/108 anonim válasza:

Akromegália?? Magyarán gigantizmus?:) Komolyan gondolod, hogy valaki gigantikus méretű lesz egy akupunktúrás alapokon működő terméknek a használatával? Ezt a tünetet 210 cm fölöttiekre szokták jellemezni. Amellett, hogy fizikailag is képtelenség tőle ekkorára nőni, az ember addig hordja ameddig akarja, és le van írva, hogy amint abba hagyod a hordását a termelődés leáll.

A gigantizmus gén eldeformálódás vagy alap szervezeti hiba, tehát a hormontermelődés egyszerűen nem akar megállni. Ha pedig eddig nem volt ilyen problémád, akkor ettől az enyhe serkentéstől sem lesz:)

2010. júl. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/108 anonim ***** válasza:
Na rendeljek vagy ne?:$
2010. aug. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/108 anonim ***** válasza:
A használok véleménye illetve eredményeik engemis érdekelnének.
2010. aug. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/108 anonim ***** válasza:
Na megrendeltem .. Majd tájékoztatlak titeket a fejleményekről:))
2010. aug. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!