Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magasság növelő talpbetét?

Magasság növelő talpbetét?

Figyelt kérdés
[link]
2009. nov. 1. 06:10
 61/108 anonim válasza:
30%
Azt remélem érzékelitek hogy azok a kommentek itt amik a talpbetét használata mellett szólnak természetesen azoktól vannak akik tagja/i ennek az egésznek hiszen itt is reklámozni akarják a "sikerüket".aki ezzel nem ért egyet az egyszerűen buta.
2010. nov. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/108 anonim válasza:
47%
Én már többször írtam nekik, és egyszer sem válaszoltak vissza...
2010. nov. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/108 anonim ***** válasza:
Kedves Alex. ide írok, ha nem gond. ezek a talpbetétek kinézetileg milyenek? kényelmesek? tény. fáj a használatuk? üdv.
2010. nov. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/108 anonim válasza:
88%

Sziasztok, tegnap én is írtam nekik, még aznap jött a válasz:


"Hello,


Régóta gondolkodom azon, hogy rendeljek tőletek egy GTR talpbetétet. Az interneten olvastam sok érvet a talpbetét mellett és ellene is, most nem is lenne kérdésem. Igazából tesztelni szeretnélek titeket, hogy visszaírtok-e, ugyan is a gyakorikerdesek.hu -s fórumon(amin nemrég ti is megnyilvánultatok) olvastam egy ilyet: "Én már többször írtam nekik, és egyszer sem válaszoltak vissza...". Csak azt szeretném tudni, hogy igaza van-e az illetőnek, vagy csak valami idióta próbál lebeszélni róla, mert ő nem hisz benne... Remélem a válaszleveleteknek sikerül közelebb vinnie engem a helyes döntéshez avagy, rendeljek vagy ne?


Üdv, András"


"Kedves András,


nos egy hölgynél előfordult, hogy kimaradt a válaszokból, ma pótoltam neki. Sajnos a sok fordítás miatt teljesen el vagyunk havazva, így 2-3 naponta válaszolunk átlagban. Az a fórum egyébként semmit nem ér, át lehetne nevezni "utáljuk a magassag.eu-t" vagy "minden kamu nehogy higgyetek" fórumnak. Oda akárki akármit ír, mindenki habzó szájjal hazugolja le és állítja, hogy a mi beépített emberünk, tehát ennyit az objektív fórumról. Visszatérve a témára, mi mindig válaszolunk a levelekre. H GTR-t szeretnél valamikor venni, várj egy kicsit, mert bár áfásan újra 20.000 lesz, de ha nem igényelsz áfát, akkor 15.990ért hozzá juthatsz és kapod hozzá az ebook csomagot is.


Ha van még kérdés, csak nyugodtan!


Üdv, Alex"


Na ennyit arról, h nem írnak vissza...

2010. nov. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/108 anonim válasza:
Még azelőtt írtam ezt, hogy nem írnak vissza mielőtt megjött a válasz. és ahogy beírtam ide, rögtön kaptam választ. de én azóta is küldtem nekik és arra sem írtak vissza, pedig neked elvileg még aznap visszaírtak.
2010. nov. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/108 anonim ***** válasza:
88%

Baromság ez a nem visszaírosdi, én mielött megvettem rengeteg emailt váltottam, 1 napon belül mindegyikre választ kaptam.



a beépített ember

2010. nov. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/108 anonim ***** válasza:
47%
Szánalmas vagy ALEX ÉS NATI!!!!!!!! ABBÓL ÁLL AZ ÉLETETEK HOGY GYANUTLAN EMBEREKET VÁGJATOKÁT??????GYERÜNK...
2010. nov. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/108 A kérdező kommentje:

ezek azthiszem ugyanazok a gyakorlatok

[link]

2010. nov. 20. 17:21
 69/108 anonim válasza:
13:29 :D:D:D:D:D:D:D:):):) xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2010. nov. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/108 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék egy olyan 170 cm lenni, de ilyen bizonytalanságban nem. Kesdves "beépített emberek"! Tegyetek már fel egy képet erről a talpbetétről!
2010. nov. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!