Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOTRET tabletta, nektek...

SOTRET tabletta, nektek bevált? További kérdések odalent.

Figyelt kérdés

Néhány napja írta fel nekem a doki a Sotret tablettát, miután semmilyen méregdrága kozmetikai termék nem vált be, korábban a Zyneritet használtam, az először hatott, aztán megszokta a bőröm, és azt követően már az sem ért semmit. Reggel este kell szednem, reggel a 10, este a 20 milligrammosból, kicsit szárad a szám, és fáj a fejem, de sok mellékhatás nincs, viszont egyenlőre a hatása nulla... Nagyon félek, mert ez egy elég erős gyógyszer, ha ez sem válik be én letépem az arcomat, mert nagyon csúnya a bőröm. Talán a súlyom miatt kell kettőt bevennem, mert 14 évesen egy 167 centis 67 kilós bálna vagyok...

Ja, a bőröm igen különleges, kissé világos, hol zsíros, hol pattanásos, hol száraz, hol pikkelyesen hámlik, mint az időjárás, mikor milyen kedve van..



2013. aug. 31. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
a patikában kikevert popsi-kenőcs babáknak lenne jó a bőrödre. a babák bőre nagyon érzékeny és a krém ezért nagyon tiszta. Beszélj a patikussal és ő majd kever neked 1 jó krémet.
2013. szept. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne hidd hogy bálna vagy, 167 cm.hez 67 kiló nem túl sok, talán csak pár kilót kéne leadni.egyél sok zöldséget és az majd segit lefogyni.és sport,például sétálj, bicigliz,stb.és a bőröd is kitisztul majd, és igyál sok vizet.
2013. szept. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egy jótanács. Ne igyál tejet és próbáld meg mellőzni a tejtermékeket. Nekem azonnal látszodott a hatása. Hiányzik a tej, de akkor inkább szép legyen az arcom. :) Egyébként én is most kezdem szedni a sotretet, napi 1 szem (20mg). Remélem beválik, mert már régóta szenvedek tőlük.
2013. okt. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!