Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Bevált fogamzásgátló tabletta...

Bevált fogamzásgátló tabletta hízás (főként mellnövelés) szempontjából? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
45 kg, 75/A kosárral és 18/L. Barátom is van, szóval mindenféleképpen nyernék vele.
2013. ápr. 15. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Honnan tudjuk, hogy a te szervezetedre melyik tabletta milyen hatással van? Ezt még a doki sem tudja megmondani majd, amikor elmész hozzá, hogy írjon fel valamit. Semmi sem garantálja, hogy ami egyiknek súlygyarapodást okozott, az nálad is beválik majd...
2013. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első jól írja, nem lehet megjósolni, hogy melyiknek milyen hatása lesz rád.

Ha pedig ez a fő ok, akkor tegyél le róla, fölösleges ezért ennyire beavatkozni a szervezeted normális működésébe. Ha esetleg meddővé tenne a gyógyszer, hogy viselnéd, hogy csak azért, mert egy picivel nagyobb cicit akarátl?

Nem éri meg, hidd el, csak ha máshogy nem tudtok védekezni.

2013. ápr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sőt, az a normális fogamzásgátló, amivel nem szedsz fel kilókat.. Nekem pl a mellbőségem 85-ről 80-ra ment, a kosárméretem pedig B-ről C-re változott..
2013. ápr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1., azokat kérdeztem, akiknek tapasztalata a témával kapcsolatban.

2., leírtam a méreteimet hogyha esetleg egy ilyen nagy oldalon akad még 1 hasonló lány mint én, aki ezzel a problémával küszködött, de talált rá megoldást, akkor már miért ne próbálhatnám meg feltenni ezt a kérdést???????????!!!!!!!!!

2013. ápr. 15. 18:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért, mert nem a méreteidtől függ, hogy milyen hatással lesz a szervezetedre a tabletta.

Én 3 fajtát szedtem egyiknek sem volt semmilyen mellékhatása.

2013. ápr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!