Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az Aspirin Protect szedheto...

Az Aspirin Protect szedheto orvosi recept nelkul?

Figyelt kérdés
Nem lessz problemam belole??
2013. szept. 7. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vényköteles gyógyszer, problémád meg természetesen lehet belőle.
2013. szept. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Es milyen problemak lehetnek???
2013. szept. 7. 15:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vényköteles, de ha nem volt még thrombosis, vagy thrombembolia a kórelőzményedben, akkor minek szednéd? Ez 100 mg acetil-szalicilsavat tartalmaz, ami véralvadásgátló hatással (is) bír, a fájdalom és lázcsillapító hatás az 500 mg esetén lép érvénybe. Ha nincs véralvadási zavarod, vagy infarktusveszély, thrmobus képződés veszélye, akkor semmi értelme szedni, csak kárt okozol a gyomrodnak. Az összes ilyen nem-szteroid gyulladásgátló a gyomor-bél nyálkahártyát károsítja. -Egy gyógyszerész-
2013. szept. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egy eve voltam orvosnal teljes kivizsgalast vegeztek,de semmit nem talaltak a tunetek persze ujra jelentkeztek amint hazaertem a korhazbol rogton a kovetkezo nap.Kisse erthetetlen volt szamomra,hogy miert nem jelentkezteka korhazban a tunetek????Es azota is nap mind nap legalabb egyszer erze a tuneteket...es sokszor kellemetlen,ijeszto.

A tuneteim:

1.mellkasi fajdalom van mikor csak a melkasom kozepen,de van mikor kihuzodik bal oldalra is.Nem allando fajdalom csak egy rovid ideig tarto szuro fajdalom ami tobbszor jelentkezik .

2.Ok nelkuli szapora szivveres nyugalmi helyzetben(100 as pulzus ,olykor magasabb)

3.Eros szivveres erzes

Es folyamatosan attol tartok infarktusom lessz,nyugtalan vagyok ha a tunetek jelentkeznek,olykor remegek a felelemtol.Ezert szeretnem szedni az Aspirint,mert azt mondjak rola,hogy jo erre meg egy ismerosom mondta,hogy a zoldtea is jo szivbetegsegekre,azt is iszom napirendszeresseggel ,

2013. szept. 7. 15:42
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Nekem is azok a tuneteim, ami neked volt. Mellkasfajdalom par masodpercig, bar mostanaban mar hosszabb ideig faj. Neked azota kiderult hogy mi okozza? Aspirin protectet szedtel, segitett?


Koszi a valaszt

2016. márc. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!