Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lázas vagyok minden ok nélkül?

Lázas vagyok minden ok nélkül?

Figyelt kérdés
nem tudom, hogy ennek mennyire lehet köze hozzá, de tegnapelött semmit nem aludtam, kb 2 órát, aztán felkeltem és egész nap égett az arcom, megittam egy aspirint és jobban lettem, ma reggel felkeltem arra, hogy magas lázam van, hátul a tüdőmnél nagyon forró volt a hátam, bevettem egy erősebb gyógyszert és jobban lettem, most megint kezdek egyre melegebb lenni, pedig sem a torkom nem fáj, rosszúl sem vagyok, úgyhogy bármi ötlet, hogy mitől lehet ez?

2013. aug. 24. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Oknélkül nem lázasodik be az ember, orvoshoz kell menni és ő megmondja mitől vagy lázas. Speciális agydaganat okozhat lázat, de nem hiszem, hogy erről lenne szó. Menj el az orvoshoz és ő megmondja mitől van. Mennyi a lázad mert az sem mindegy. 37.5C alatt nem beszélünk lázról. Lázra 4 óránként váltott hatóanyagú gyógyszert érdemes szedni, hűtőfürdő és állott vizes borogatás szintén jó.
2013. aug. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom az eszem megáll, hogy valaki ilyen választ, ad, hogy speciális agydaganat járhat lázzal. Ha gőzöd nincs az egészségügyről miért válaszolsz neki, és miért hozod rá a frászt?


Találgatni nincs értelme, banális fertőzés a legvalószínűbb, a panaszok ismétlődése vagy rosszabbodása esetén részletesebb kivizsgálás ajánlott kezelőorvosodnál

2013. aug. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kezdek jobban lenni, bár néha visszajön a láz, szerintem köze van ahhoz, hogy teljesen ki vagyok fáradva, 2 napig annyit sem aludtam amennyit egy éjszaka kéne, úgyhogy ma jól kialszom magam, ha utána se lesz jó, akkor orvos
2013. aug. 24. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!