Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Futás közben mitől van erős...

Futás közben mitől van erős fejfájás és szúró alhasi fájdalom?

Figyelt kérdés

Kb. egy évvel ezelőtt kezdtem el aktívan futni, és akkor minden rendben volt, de orrvérzés miatt egy időre abbahagytam (megvertek és az orrom sérült és emiatt vérzett magasabb vérnyomásnál, de egy ideje már jól vagyok). Eddig terep bicajoztam, de most újra kezdtem futni, csak lassan haladok és rendesen szedem a levegőt, de kb. 20 másodperc után a bal oldalamon erős alhasi fájdalmat érzek (mintha kiakarna szakadni a petefészkem) és nem tudok futni csak nehezen gyalogolni, de úgy is fáj. Hiába pihenek, mikor újrakezdem a futást, akkor újra előjön a szúró fájdalom és melléje még fejfájás is társul. Mit tehetnék ellene és miért van ez?

köszönöm

21/L



2013. szept. 10. 17:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!