Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon szégyenlem,...

Mit tegyek? Nagyon szégyenlem, ami történt, ezért nem fordultam még senkihez se. A minap kipróbáltam az anális izgatást. Mivel tök amatőr vagyok, nincs hozzá eszközöm, és egy körülbelül 6 centiméteres ceruzával próbáltam, de az bent maradt.

Figyelt kérdés

Nagyon megijedtem. Tegnap még nem tudtam kivenni, olyan mélyen volt,ma is próbáltam, de egyszerűen eltűnt.

Mi történt? És mit tegyek? Szégyenlek nőgyógyászhoz menni vele, szüleimhez még jobban szégyenlek ezzel fordulni. Kérlek csak normális hozzászólást írjatok.

17/L


2009. nov. 9. 15:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Jah, amúgy ez az orvost köti a titoktartás dolog... Hát igen... Egyébként az asszisztenst is, de csak annyira, hogy nevet ne mondjon, az esetet általában mindenkinek elmondják (tapasztalat). Amúgy meg arra sincs szabály, hogy ne röhögjenek ki. Még le is ordítják a fejed, ha ekkora hülyeséget csinálsz.

Tegnap mondtak egy ilyen sztorit, hogy a csajnak elszakadt a tampont-madzag és nem ment vele a dokihoz a következő menstruációjáig. Egy hónapig rohadt benne a véres tampon. Nah, nem irigylem a kiscsajt sem az eszéért, sem azért amit a dokitól kapott.

2009. nov. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Utolsó. Egyik közeli ismerősöm praxisában is ez volt, pár hete (1 hónapos tampon). Kirohant hányni, és utána fél óráig nyitva volt az ablak a rendelőben... :)

Úgy látszik, ez se olyan ritkaság.

2009. nov. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Vagy ugyanarról beszéltek...

De hogy nem bír kiszedni egy nyamvadt tampont???? Ezt nem hiszem el. :S

2009. nov. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
De hol van a kérdező???? Engem marhára érdekelne...
2009. nov. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Nem ugyanarról beszélünk, az én sztorim kb 2 éves. Az egészségtan tanárom mesélte aki nőgyógyászaton és proktológián is dolgozott és vele sztorizgattunk. Mesélt hüvelybe tört, 3 hete ott penészedő krinolinról illetve férfinél a végbélbe dugott villanykörtéről is :)

Nagyon izgi óra volt.

2009. nov. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
:D Fúj. Van még ilyen sztorid? :S
2009. nov. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Sikerűlt kiszedni a cekát?
2009. nov. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Padtársam volt osztálytársába a FŐTT virsli tört bele. De hallottam már parafadugót a punciba dugó lányról. Most hirtelen több nem jut eszembe.
2009. nov. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
? Kérdező hol vagy? Remélem nem lett komoly bajod. Írj hogy mi van veled?
2009. nov. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu volt az egész, talán azért nem válaszol!!!! :)
2009. nov. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!