Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anális szex= mentális sérülés?

Anális szex= mentális sérülés?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, mégis élvezem az anális szexet, nem régen kóstoltam bele, mégis hamar eljutottam arra a szintre,h szinte orgazmus-szerű élvezetet nyújt. Ez normális?

Vagy vmilyen mentális sérülésre utal?

Gyermekkoromban ugyanis gyakran örömet okozott a székletvisszatartás is.. Persze nem ilyen jellegű örömet, de 3-5 éves korom körül rendszeresen visszatérő eset volt,h "tudatosan" visszafogtam.

Lehet ez az anális korban elszenvedett mentális sérülés? Mi történhetett? Nem rémlik semmi sokkoló... Normális szülők, normális gyerekkor...


2011. aug. 30. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmiféle mentális sérülés nem játszik szerepet ebben a dologban. Egyszerűen vannak emberek akik szeretik az anális szexet és vannak aki nem.
2011. aug. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szó nincs mentális sérülésről. Az a környék tele van idegekkel, és ha jól csinálják, az anális szex mindenki számára élvezetet tud nyújtani. Csak sokan rosszul csinálják, ezért inkább nem is próbálkoznak vele. No meg van, akinek fontosabb az egészsége és a záróizmai rugalmassága, mint az anális szex.

Másik dolog, hogy a gyerekkori székletvisszatartás teljesen normális, az orális kor után minden gyereknek van egy anális kora is, amikor az általad leírt dolgok okoznak neki örömöt. Még az időpontja is normális korban van :)


Szóval ne keress betegséget ott, ahol nincs.

2011. aug. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igen, én is tudom,hogy az anális szakasz kb mikkel jár, tanulgattam pszichológiából alapdolgokat, leginkább fejlődéslélektant, de azt hittem,hogy ez vhogy összefügg azzal a "nem normális" tapasztalattal,hogy élvezem... Ugyanis mindig csak azt hallottam nők részéről,h ez kellemetlen, és maximum a szeretett férfi miatt vállalják be...

AZt hittem bennem van a hiba:)

2011. aug. 30. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!