Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon szégyenlem,...

Mit tegyek? Nagyon szégyenlem, ami történt, ezért nem fordultam még senkihez se. A minap kipróbáltam az anális izgatást. Mivel tök amatőr vagyok, nincs hozzá eszközöm, és egy körülbelül 6 centiméteres ceruzával próbáltam, de az bent maradt.

Figyelt kérdés

Nagyon megijedtem. Tegnap még nem tudtam kivenni, olyan mélyen volt,ma is próbáltam, de egyszerűen eltűnt.

Mi történt? És mit tegyek? Szégyenlek nőgyógyászhoz menni vele, szüleimhez még jobban szégyenlek ezzel fordulni. Kérlek csak normális hozzászólást írjatok.

17/L


2009. nov. 9. 15:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ha kamu lenne, akkor válaszolna szerintem. :S
2009. nov. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom, folyamatosan nézem reagál e, de tényleg nem tudom mit gondoljak. Ha igaz, remélem nincs komoly baja és csak azért nem válaszol mert már megoldódott, és remélem nem azért nem reagál mert komoly baja lett. Amúgy előző vagyok, csak azt reméltem ha ezt írom hogy szerintem kamu,és olvassa akkor reagál rá valamit. Jó lenne tudni mi lehet szegénnyel. És hidd el tényleg sajnálom.
2009. nov. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Hahóóó kérdezőő!!

Mesélj mi lett veled??

Mindenkit érdekel.

2009. dec. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Most vagy tényleg baj van azért nincs reakció vagy jót röhög rajtunk. Remélem azért az utóbbi!
2010. jan. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
szar kamu😂😂😂
2016. nov. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!