Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy lehet kibírni alvás nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kibírni alvás nélkül?

Figyelt kérdés
Multkor hallottam amikor mesélte egy ismerősöm hogy az esküvő előtti éjszaka sem tudtak aludni, mert izgatottak voltak. Ugye hajnalban meg már kelni kelett, kora reggel készülődés, stb... Aztán hajnalig lagzi. Utána sem aludtak nagyon, mert mire reggel indultak a vendégek akik ott aludtak a szállodában (úgy kb. reggel 8 körül indultak haza) már szét volt bontva a menyasszony haja, meg beszélgettek velük, szóval ébren voltak :) Hogy lehet kibírni alvás nélkül a lagzit? Tudom, nem teljesen az esküvőhöz kapcsolódik, de nem értem hogyan lehet úgy élvezni az estét. Nálatok hogy volt?
2013. máj. 23. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Simán. Az adrenalin úgyis elönti az ember agyát, 2-3 nap még ilyen körülmények közt bírható. (Egyetemen is vizsgáztam 2 éjszaka nem alvás után.)


Bár biztos alkatfüggő is, van, aki már első este éjféltájt kidőlne.

2013. máj. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fel vagy pörögve. Én alapból 10-12 órákat alszom, különben kész vagyok, de akkor hajnal fél négykor még takarítottam, mert aludtak vendégek nálunk utána és az előkészületekben mindenre szakítottam időt, csak épp a mélyreható vikszolásra nem, de egyszerűen szégyelltem volna úgy hagyni, így jobbat nem tudtam, reggelig takarítottam. Persze utána pár órácskára azért le tudtam feküdni.


Azért azt, hogy nem tudnak aludni az izgalomtól ne úgy értsd, hogy egyáltalán nem. Csak mondjuk alig néhány órát, mert hajnalig forgolódik. Kb. mint mikor nem tudsz éjjel aludni, aztán mire végre elalszol nem sokára csörög az óra, mert menni kell dolgozni. :)


Maga a lagzi után olyan hatra számoltunk le mindenkivel, aztán felmentünk a szobánkba, fürödtünk, beszélgettünk és fél kilenckor már megint kipattant a szemem, még délig maradtunk ott, mert akkor egyeztettünk az étteremvezetővel, de nem bírtam visszaaludni.


Aztán mentünk a szüleimhez, ott volt egy rakás vendég, beszélgettünk mindenkivel, sütit csomagoltunk, osztogattunk stb. stb. stb. Olyan késő délutánra kezdtem már nyűgös lenni és érezni, hogy fáradok, de akkor sem arra vágytam, hogy aludjak, hogy csak egy kis csendre, relaxálásra. Mikor hazajöttünk, utána pizsamában mászkáltam, meg eszegettem, elvoltunk és utána aludtunk, normálisan.


A férjem ebből a szempontból nem olyan extra, mert ő amúgy is keveset alszik, de én tényleg sokat és azon a hétvégén mégsem hiányzott, annyira felpörgetett az egész.


Unokatesóm előtte négykor még az utolsó ültetőkártyákat ragasztotta, úgy zavarták el aludni, reggel kilencRE meg már a fotózásra mentek, szóval addigra ő már teljesen el volt készülve. Aztán valami öt körül lett vége a bulinak, még onnan ugye ők mentek el utoljára, azt mondta, mire lefeküdtek fél óra múlva telefonáltak a dekorosok, hogy engedjék be őket a helyszínre, mert jöttek bontani. Utána meg hordták egész délelőtt szét a sütiket, délután meg a messzire hazamenő rokonokkal találkoztak. Szóval ők is csak vasárnap este aludtak rendesen, de rajta se volt semmi érdekes, max. kicsit az arcán látszott, hogy fáradt, de ennyi.

2013. máj. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

menyasszonyként csak amiatt aggódnék, h szét lenne csúszva az arcom és látszódna a kialvatlanság a fotókon. :P

van kávé, energiaital, koffeintabletta és illegális dolgok is, amit segíthetnek :)

2013. máj. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én is a mormota típus vagyok, 12 órával érzem magam kellemesen :)

én csütörtökön még dolgoztam, szóval 5kor keltem. Csütörtökön indultunk haza, 9kor jutottunk el odáig, hogy a dekort csináljuk... képzelheted... mi meg egy kedves barátnőm a párjával fél5ig pomponokat gyártottunk. Pénteken 9kor keltünk sütisdobozokat hajtottunk, elmentem a fodrászhoz megbeszélni, mit szeretnék (akkor láttam először, de szép lett :) ), ültetőket vágtam, délben ebéd, majd folytatás, 4re mentünk az étterembe díszíteni, 9re mentünk haza, 11ig kinn voltunk egy szórakozóhelyen csocsóztunk 2 jó barátunkkal (egyikük jött hintóval vele meg kellett beszélni a részleteket), 11kor hazamentünk, akkor még megírtam a "vőfély" (legjobb barátom mondott pár mondatot) szövegét, vacsiztunk, megnéztem a legújabb vámpírnaplók részt (ki nem hagynám ;) ), kb.1kor aludtam el... de forgolódtam, fél6-6 körül keltem, fürödtem (kádban, tele vízzel, nálunk csak zuhany van :( ), 7re mentem a fodrászhoz. 11re végeztünk, utána öltözés, fotózás, 4kor kikérő, 5kor polgári, majd lagzi... stbstbstb... 5kor már én küldtem el az utolsó vendéget :D 6ra hazaértünk, 9re újra azt étteremben voltunk, pakoltunk, csomagoltunk... este kerültünk ágyba olyan 11 felé, akkor sikerült 10-12 órát aludni :)


Régen napi szinten ment az energiaital, de leszoktam róla, akkor napi 3-4 lement simán :D

2013. máj. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!