Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyakran kijön a herpeszem mit...

Gyakran kijön a herpeszem mit tehetek?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy akinek benne van a szervezetében annak sokat kijön, pl más poharából ittam, stressz stbstb...

De nekem már 4x akkor jött ki mikor a barátottam csókolóztunk utána napon:) és furcsa, közben is csókolóztunk mikor volt herpeszem de ő nem kapja el, csak zavar hogy utána mindig kijön. Ilyenkor nincs más mint kenegetni és majd mindig elmúlik? vagy mi más miatt jöhet ki ?? pl mikor menstruálok akkor is néha, vagy ha legyengül a szervezetem. de nagyon zavar :( csúnya a szám


2009. nov. 10. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Immunerősítés, és vitaminok.
2009. nov. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen,az immunerősítés hasznos lehet,egyél sok grapfruitot,lehet kapni immunerősítő cseppeket gyógyszertárakban,drogériákban.Bár megvallom nekem még semmi sem használt igazán,én is nagyon hajlamos vagyok a herpeszre,így maradt mindig a kenegetés...
2009. nov. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Az előzőeken túl a fokhagymaevés vált be.
2009. nov. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi mindet kifogom próbálni
2009. nov. 14. 21:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már érzed, hogy ki fog jönni, de még nem látszik, akkor rakj rá gyorsan jeget és elhal.
2009. nov. 15. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!