Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Voltatok már rákosok? Ha igen...

Voltatok már rákosok? Ha igen hogy élted meg? Milyen rákod volt? Milyen a kemo? Mit esztek? Mik voltak a tüneteid? Mennyire fájt?

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
2013. okt. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Csak a környezetemben voltak rákosok.

A barátom tüdő rákos volt,meg műtötték,kezelték és Hála Istennek meg gyógyult köszöni jól van már vagy 5 éve. Ő most 60 éves. Anyósomnak mell rákja volt,meg műtötték (amputálták) kezelték,sugár,gyógyszer,stb. Meg gyógyult Hála Istennek Jól van és a leletek is Szuper jók. (73 éves)

Feleségem,méhnyak rák,meg műtötték, hála Istennek Jól van! Minden lelete,kontrolok,Jó! (42 éves)

Nagyon sokat segít a hitt és elhatározás,hogy meg akar gyógyulni a beteg.

2013. okt. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Jó sok kérdés!

Voltam rákos. Petefészek rákom volt. Karácsonykor kezdődött, azt hittem a töltött káposzta, meg egyebek. De nem. Január 10.-én szinte kúszva mentem az orvoshoz.

Tünetek: hasfájás (mindenütt) felpuffadás, mint aki 7 hónapos terhes. Székelés, és vizelési inger. Január 12.-én műtöttek, utána kemó. Attól hányinger, gyengeség. Amit nehezen viseltem, hogy borzasztó büdös voltam. Sűrűn zuhany, néha tespedés a kádban, amit nem ajánlanak az orvosok. Ne kérdezd miért, nem tudom.

Nem nagyon ettem. Csak ittam, de azt rengeteget, válogatás nélkül. Tejet, paradicsomlevet, méregtelenítő teát, és volt, hogy simán meghúztam a citromleves üveget.

Meg az almaecetest. Savanyú uborkát üvegszámra..levét úgy ittam, mint a vizet.

De ez mindenkinél más lehet. Tünetek nem egyformák, és az sem, ki hogyan viseli.

Írj, ha van kérdésed!

2013. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Utolsó:Sikerült meggyógyulni?

2013. okt. 20. 20:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Remélem! :) 6 éve történt.....
2013. okt. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
94%

En most vagyok ...beteg. Hodgkin- kort diagnosztizaltak, 12db kemot kell kapnom, ABVD-t. Az 5.-re fogok menni. Nagyon rosszul viselem. Kethetente kapok 1 delutan. Hanyok, gyenge vagyok, majd a szam faj, a csontjaim, de iszonyatosan, a gyengeseg vegig megvan, egy het utan kezdek jol lenni, van kevesebb mint egy hetem fajdalom es rosszullet nelkul, es mar mehetek is be megint.


A kadban tespedes csak addig esik jol, amig ki nem kell szallni, majdnem negykezlab jovok ki, a pulzusom az egekben. Volt olyan, torolkozes nelkul, kontos felkap, agyig eljut, es mozog a testem az agyon ugy ver a szivem. Nesze neked jo kis furdes :) De ez is csak az egyik heten, ami rogton kemo utan van, utana javul a helyzet.

Es fel evig ez megy, ennyi ideig tart a 12 kemo, ha nem kell halasztani.

2013. nov. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
91%

Elozo vagyok.

A cukrot elhagytuk, xilytet, azaz nyirfacukrot hasznalok, sonak himalajasot, hagyma ala pl. piritani kokuszzsirt, illetve gyumolcslebol inkabb 100%-osat, es elkezdtem inni mar kemo elott a Flavin7-et. Probalok egeszsegesen etkezni, de amikor nincs tul nagy etvagyam, de ures a hasam, olyankor csakis azt amit megkivanok, kulonben tuti kihanyom, sot, meg se birom enni.

A lelki resze kulon fejezet. Hullamzo, nagyon nehez!

Amikor vegre nincsenek fajdalmak, es ugy erzem magam mintha sosem mergeztek volna, na akkor megint be kell setalnom gyogyulas cimszo alatt leamortizaltatni magam. De en szerelmes vagyok es b@ssza meg boldog vagyok, es ezzel meg is gyogyultam. En mar csak hobbybol jarok :) persze... :)

2013. nov. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Kedves 6,7.!


A szerelem, a pozitív hozzáállás fél győzelem!!! :)

Kell valami, amiért elviseljük ezt a sok kínlódást.

Egyél azt, amit megkívánsz! Kemó után csak a banánt, és a mákos rétest kívántam, azt nem hánytam ki, 3 napig. Furcsa, banánt sem előtte, sem utána nem szerettem.

Mielőbbi gyógyulást kívánok, és éltessen a szerelem, és adjon Neked erőt, mert a szerelem csodákra képes. :)

Minden JÓT!

3.voltam.

2013. nov. 10. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
6,7:Mielőbbi jobbulást kívánok.
2013. nov. 10. 20:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy vagy , kedves 6. ???
2014. okt. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!