Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért jelentkezhet ánuszx...

Miért jelentkezhet ánuszx fölött fájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretném megkérdezni tudja-e valaki, miért van az, hogy ha barátnöm leül, vagy megnyomja fáj az ánusza fölött? Székelésnél abszolút semmi, de ha ráül, mindig ugyanazon a ponton csíkban fáj a lyuk fölött 2-4 cm-re. Régebben sokszor szexeltünk análisan, de ez a fájdalom nem volt, ha volt akkor csak maximum egy napig és nem fájt, inkább érezte csak. Több mint két hónapja nem szexeltünk sehogy és a fájdalom csak 3-4 napja jelentkezett, de így még sosem fájt neki, néha már inkább nem ül le, ráadásul közvetlenül én nem okozhattam sérülést, mert nem nyúltunk egymáshoz, ezért aggódom.

Segítségeteket elöre is köszönöm!



2013. okt. 20. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szőrtüszőgyulladása van a vágatában, amit a tanga nyom és kidörzsölt. Ha ez a baj, kenegesse körömvirág krémmel. Én igaz fiú vagyok, de nekem ez szokott lenni.
2013. okt. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor fáj ott, ha sokat ülök, mivel feszül az a bőrrész, és olyan, mintha szétrepedne. Biztos, hogy a bőre fáj egyébként?
2013. okt. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és az ötleteket. Azt mondja, belül fáj neki, ha nyomás éri azt a részt. Ma reggel felkelt, alig érezte délutánra megint nagyon fájt neki.
2013. okt. 20. 17:58
 4/4 lekvarcica ***** válasza:
cysta
2013. okt. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!