Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szarul érzem magam! Egy hete...

Szarul érzem magam! Egy hete úgyérzem, hogy sokkal gyengébb és fáradékonyabb vagyok ami néha betársul egy pillanatnyi ájulásérzéssel! A fejem ritkán fáj nagyon picit mindig máshol és egy pontban! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Aggódóm../ amúgy 17 éves fiú vagyok
2009. nov. 12. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
alacsony vérnyomás????
2009. nov. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem vagy vérszegény??
2009. nov. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

kb egy hete tényleg van valami idegesítő dolog a levegőben, mert én pl hajnal 4-5-ig nem tudok elaludni, akármit csinálok, aztán érthető módon hulla vagyok egész nap.

szerintem ez a mocskos nyomasztó novemberi időjárás lehet a dolog mögött, de nem tudom.

2009. nov. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Laborvizsgálatom nem mutatott ki semmit és a vérnyomásommal sincs probléma!
2009. nov. 12. 13:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Amúgy én sem érzem a toppon magam,minden bajom van,pedig nem vagyok beteg,az agyam se funkcionál rendesen,kába és fáradt vagyok,meg kedvtelen...szerintem ez a hülye ősz,amúgy is kinem állhatom,már a tudattól is rosszul vagyok
2009. nov. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Biztosan az időjárás!Én is szédülgetek napok óta,fáj a mellkasom,a hátam,a fejem néha,tuti időjárási gebasz!
2009. nov. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
lehet vmiaz időjárással, mert én alig bírok kimszni az ágyból, mégha délután 2-kor kelek is fel.
2009. nov. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nem ártana egy kis vitamint szedned...erősíti az immunrendszert és a szervezetet is:)patikában biztos szívesen tájékoztatnak, hogy melyik a legjobb vitamin és olyat adnak;)
2009. nov. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vérnyomásd, vércukrod?
2009. nov. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szemeddel nincs probléma? Ha szemüvegre van szükséged akkor is szokott ilyen tünet lenni. Főleg a fejfájás...
2009. nov. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!