Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyton álmos, fáradt vagyok,...

Folyton álmos, fáradt vagyok, nem tanulok, rossz jegyek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Általában este 11 körül fekszem le,7 körül felkelek,kimegyek mosdóba,aztán csak úgy dőlök bele az ágyba!Azt tudom,hogy korábban le kell feküdnöm!Viszont fél 12kor ebédelek és indulok iskolába,onnan félnyolc körül érek haza.Netezek,tv,alvás...nagyon leromlottam a tanulással,egész nap a fogyókúrán jár az eszem,már kezdek bedilzni,folyton olvasgtaok mindenről,aztán semmit sem teszek!Min változtassak?Este mozogjak,korén keljek,d.e tanulás? 17/L
2013. okt. 25. 19:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Milyn éetelek segítenek,hogy legyen energiám?
2013. okt. 25. 19:47
 2/4 anonim válasza:
Mozogj minnél többet,minimum napi 40 percet,legyen az bármi sokkal jobban fogod érezni magad(2 hét alatt sokkal jobban fogod érezni magad!).. aludj legalább 8-9 órát,egyél minden nap ugyanabban az órában,zsírt,cukrot kerülni....
2013. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg akkor feküdj le, amikor nagyon fáradt vagy, legalább egy órára.
2013. okt. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kaukázusi kefír, otthon tudod tenyészteni ha szerzel kefírgombát, ha belefér próbáld ki a moksaelixírt
2013. okt. 26. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!