Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 nap után alvás nélkül?

3 nap után alvás nélkül?

Figyelt kérdés

rengeteget kell tanulnom ami miatt szellemileg szörnyen kifáradtam. vasárnap óta szinte hullaként esek ágyba, mégsem tudok aludni. már egyáltalán nem bírok élni sem, és tudom h mindjárt lefekvés de most sem fogok tudni aludni úgy pörög az agyam. mit csináljak? :s a fáradtságtól olyan mintha pattannának el az erek a fejemben. próbáltam nyugtató teát és lefekvés előtt egy órával már nem tanulok. de mégsem tudok aludni.

segitsetek :/

19/L



2013. nov. 13. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Azonnal orvoshoz, mert tényleg bajod lehet !!!

Régen lehetett gyógyszertárban kapni a Valeriánát, most a Sedatif PC-t (homeopátiás szer).

Megpróbálhatók.

De ha túl leszel ezen a krízisen, akkor a későbbiekben gondolj a rendszerességre, mert magadnak okozod a legnagyobb kárt, amikor "pofán vágod" a saját bioritmusod és szervezeted.


Egyszer régen egy picológus mondta nekem, amikor alvásproblémám volt, és éjszaka is többször felébredtem, vadakat álmodtam. Hogy ilyenkor vegyek be altató. Mondtam, akkor nem tudok reggel felébredni. Válasza: dehogynem.

És igaza volt.

Éjszaka álmainkban tovább visszük a napi problémákat, és nem tudok intenzíven pihenni, pedig erre szükség van.

Megfogadtam a tanácsát, valóban fel tudtam rendesen ... és kipihenten ébredni.

Azóta is eszembe van, ha a m.helyemen sok van .... akkor este rásegítek egy Frontinnal .... és valóban segít pihenni.

Ez viszont 2-3 havonta fordul csak elő.

A lényeg ... ha a szervezet igényli, akkor támogassuk !

De ez nem azt jelenti, hogy szokjunk rá !!!!! Legyen meg az önkontroll !


Jobbulást!

2013. nov. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!