Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy 15 éves gyereknek szabad...

Egy 15 éves gyereknek szabad szednie fehérjeport illetve tömegnövelőt? Illetve ha szedem akkor egy idő után lehet bajom tőle vagy ilyesmi (bővebb információ lent)?

Figyelt kérdés

Ez a kettő lenne,egy fehérjepor és egy tömegnövelő:

[link]

[link]


Ezek lennének azok.



2013. nov. 20. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajod. De sikerült a silány minőségbe nyúlnod. Biotechet ne. Scitec még-még okés, de ajánlom a Muscletech, Musclemed, Gaspari, Optimum, Dymatize, BSN márkákat. Árban max +1000 Ft, de ezek igazán minőségi táplálékkiegek.
2013. nov. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
15 évesen ne szedj ilyeneket, még bőven növésben vagy, 18-20 éves korodig várj legalább
2013. nov. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

BSN - Syntha 6

Gaspari - MyoFusion

MuscleTech - NitroTech

Scitec - 100% Whey Protein

MuscleMed - Carnivor (0-s vércsoportú vagyok, nekem a marhahús fehérje nagyon bejött)


Amúgy ajánlom, hogy legalább a 2kg-os kiszerelést vedd meg, mert sokkal jobban jössz ki.

Emellé vegyél Multi Pro Pak-ot, vagy ISS Vitamin Pakot (ez olcsóbb).

5 éve edzek, kipróbáltam sokféle kiegészítőt, és ez a legfontosabb, az összes többi felesleges pénzkidobás. Fehérje + Vitamin! /természetesen a megfelelő táplálkozás mellett, de ez alap./

2013. nov. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi köze van a növésnek a tápkiegekhez?


Ha jóval olcsóbb, de mégis jó európai márkát akarsz, akkor ajánlom a Myproteint. Költséghatékonyabb megoldás, mint a csuda amcsi mátrixok.

2013. nov. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az izomnövekedésre gondoltam :)

de azért kössz a lepontozást...

2013. nov. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor egyrészt fogalmazz normálisan, hogy ne legyél lepontozva.

Másrészt meg ez csak fehérje, és az izmok fehérjéből épülnek fel, tehát akkor sem értem, mi bajod. Csirkemellet se egyen, mert abban is van fehérje.

2013. nov. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. dec. 6. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!