Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ritkán reggelente arra ébredek...

János81 kérdése:

Ritkán reggelente arra ébredek, hogy beduzzadt a nyelvem és néha társul vele a talp fájdalom is. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

2013. nov. 23. 07:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Érdekes dolog. Látszik is,hogy duzzadt a nyelved,vagy inkább csak érzed? A talpfájdalom éles,vagy inkább bizsergő,szúró,zsibbadás szerű? Hány éves vagy? Egyéb panaszod nincs(pl.izomgyengeség,látásproblémák)?
2013. nov. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kérdésemre a segítő kérdéseket!32 éves vagyok és szemmel is látszik, hogy duzzadt a nyelvem a talpamra meg néha alig tudok ráállni, mert több ponton fáj a talpam része, de egy két nap és elmúlik.Úgy érzem, hogy a látásom se a régi néha mintha homályosabban látnék.Az orvosok nem tudnak mit mondani.
2013. nov. 23. 12:21
 3/15 anonim ***** válasza:
Neurológián jártál már? Elég "csúnya" dolog jutott az eszembe. Nem akarlak megijeszteni,de szükség lenne egy neurológiai vizsgálatra!
2013. nov. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem jártam. De kíváncsi vagyok ,hogy mi az a csúnya dolog amire gondolsz. ?
2013. nov. 23. 13:59
 5/15 anonim ***** válasza:
Ilyen jellegű bizonytalan panaszokat tud okozni egy kezdődő sclerosis multiplex. Férfiak között ugyan kevesebb van,de előfordul. Sajnos tapasztalatból jutott az eszembe. Reméljük semmi köze hozzá,de nem ártana utána járni.
2013. nov. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, elmegyek kivizsgáltatom!
2013. nov. 23. 14:19
 7/15 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy a nyelés néha egy kicsit nehezebb mit szokott lenni.Arra gondoltam hogy emésztési vagy bél probléma lehet mert azt olvastam,hogy a nyelv teljesen összeköttetésben van ezekkel a belső szervekkel.
2013. nov. 23. 14:28
 8/15 anonim ***** válasza:
inkább pajzsmirigyproblémára utalnak a tünetek,mint sclerosis multiplex-re,főleg azért,mert írtad,hogy a nyelés is nehézkes,a talpfájdalom meg lehet véletlen egybeesés is,a kettőnek nincs köze egymáshoz,menj el az endokrinológiára hormonvizsgálatra
2013. nov. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. nov. 23. 15:41
 10/15 anonim ***** válasza:
A nyelvduzzanat pajzsmirigy betegségbe sem illik bele. Akkor sem duzzad meg a nyelve valakinek.
2013. nov. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!