Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ritkán reggelente arra ébredek...

János81 kérdése:

Ritkán reggelente arra ébredek, hogy beduzzadt a nyelvem és néha társul vele a talp fájdalom is. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

2013. nov. 23. 07:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
És,igen a két panasznak valószínűleg nincs köze egymáshoz,de a nyelési nehézség,a talpak érzékenysége és a látásprobléma beleillik egy neurológiai kórképbe.
2013. nov. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
orvostanhallgató vagyok,én írtam azt,h inkább pajzsmirigyprobléma áll fent,de nagyon is beleillik,nézz utána,,,de azt írtam,h "inkább",tehát nem zártam ki a sclerosis multiplexet
2013. nov. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ok! Semmi gond! Igazad van, a nyelési nehézség lehet pajzsmirigy magnagyobbodás miatt is, én sem zártam ki :)

De az egyebek miatt gondolom,hogy kéne a neurológia.

2013. nov. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
a 12. vagyok,ha az endokrinológián nem találnak eltérést,akkor a következő állomás mindenképp a neurológia kell,h legyen:))
2013. nov. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Szia kedves válaszadó!Ma nagyon homályosan látok mióta felébredtem,de még nem tisztult a látásom, máskor fél óra és rendbe jön.A nyelés is nehéz,a nyelvem hátul a bölcsesség fogaknál kétoldalt fáj.
2013. nov. 24. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!