Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sokszor elkékül a kezem....

Sokszor elkékül a kezem. Mitől van ez? Részletek lent!

Figyelt kérdés

Sokszor minden további nélkül elkékül a bal kezem.nem fázom nem színezi be semmi stb.legtöbbször a körmeim és az utolsó ujjpercem,valamint az ujjaim belül (értsd tenyerem felőli rész) de nagyon erősen kékes lilásak. Mitől van ez és mit tehetnék?

az ostoba válaszokat kérlek mellőzzétek.

köszönöm a segítséget előre is.


2013. nov. 23. 22:56
 1/6 automatakoktel ***** válasza:
Ha a vörösvérsejtek összetapadnak nehezen jutnak el olyan messzire, ez lehet egy ok.
2013. nov. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Arnold901005 ***** válasza:

Szia!


Hideg is az a rész? A kékes/lilás színt kivörösödés, bizsergő érzés követi?

2013. nov. 24. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hideg de nem bizsereg.:)
2013. dec. 3. 17:00
 4/6 Arnold901005 ***** válasza:

[link]


Nem tudom, hogy nő vagy-e, ez leginkább nőkre jellemző - bár nekem férfiként ez a bajom - és szintén azok a tüneteim, amik Neked - csak nekem bizsergés és duzzanat is van - azért kérdeztem, hogy Te mit tapasztalsz. Olvasd el, hátha segít felismerni a bajt és akkor el kell menni dokihoz.


Jobbulást, remélem, hogy mégsem ez a baj.

2013. dec. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nő vagyok igen.:) és köszönöm a segítséget! neked is jobbulást.!
2013. dec. 6. 18:54
 6/6 automatakoktel ***** válasza:
Lehet még érszükület is. Erre az állati eredetü táplálék elhagyása megoldást jelent.
2013. dec. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!