Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mit jelenthet? (Részletek...

Ez mit jelenthet? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Tegnap mamámnál voltam,és mivel mama egyedül él,mert elváltak papával,együtt aludtunk egy francia ágyon. És éjszaka valamiért felkeltem,és valahova akartam menni,én nemtudom,lehet wc-re,de nem arra kifelé mentem,hanem megkerültem az ágyat.és mama kérdezte tôlem,hogy Hova mész drágám? Én: - Ki akarok menni. Mama: - Wc-re? Én meg nem válaszoltam.. mama azt gondolta hogy biztos megyek wc-re.De én a másik irányba mentem. Felé. És akkor. Mama mondta hogy a wc a másik irányba van.én meg visszamentem, és lefeküdtem.visszaaludtam. ezt nekem mama mesélte el ,hogy igy történt,és aztán már rémlett hogy tényleg igy volt. Szerintetek alvás zavarom van?
2013. júl. 21. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt már. Valószínűleg semmi gond nincsen. Csak félálomban voltál...
2013. júl. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.:)

huhh.:) megnyugodtam..:D

2013. júl. 21. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!