Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Depressziós lennék?

Mit tegyek? Depressziós lennék?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy senkire se számíthatok.. Észre se vennék az emberek, ha eltűnnék.. :'( Sokat gondolkozom az öngyilkosságon, de.. a nagyszüleim betegek.. és nem bírnám itt hagyni őket.. Akiket szeretek, mind messze laknak, anyukámra nem számíthatok, azt mondja, hogy ezt csak kitaláltam, és csak sajnáltatom magam.. Az iskolában nem jók a jegyeim.. anya 1x már meg is vert (nem nagyon, csak kaptam egy fülest..:D:$) és holnap próbálok beszélni az ofőmmel. mindig piszkálnak,ráadásul mindenki beteg a családban, vagy van valami baja, amiért aggódhatok. Ráadásul mindenki nekem önti ki a szívét és a legjobb barátom is nemrég halt meg.. (öngyilkosság) Nagyon magam alatt vagyok:( 12/l s.o.s :'(((

2013. dec. 2. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp vedd fel a kapcsolatod egy olyan felnőttel,aki komoly! Lehet az osztályfőnök,de én a körzeti orvosnak szólnék,ő segíteni fog,hogy mit kell tenni.Ne aggódj nem lesz semmi baj ebből!
2013. dec. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ne értse am félre senki, imádom a szüleim, de legszivesebben eltűnnék, hogy ne zavarjam őket. úgy érzem + teher vagyok a hátukon.. :(
2013. dec. 2. 22:02
 3/3 Kakaó39 válasza:
Nekem is volt ilyen korszakom, de elmúlt. Valahogy észhez tértem. Rájöttem, hogy vannak, akiknek sokkal nagyobb problémái vannak mint nekem. Tudom, nem könnyű, de idővel (jobb esetben) meglesz az eredménye, ha néha gondolsz ilyenekre. És tényleg keress egy felnőttet akivel tudsz beszélni. 15/L
2014. jún. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!