Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a combom és a seggem...

Ha a combom és a seggem találkozásánál (nem tudom jobban leírni ott a vonalon) kijött egy pattanás azt mivel kenegessem?

Figyelt kérdés
Elkezdtem nyomkodni és hát nagyobb lett de nem tudom kinyomni még úgy sem, hogy teljes erőből nyomkodtam:S És most meg fáj ha lépek, elég nagy pattanás bőr alatti(bár már a dudor a felszínen is látszik.A belső dudor viszont elég nagy... Neugranormonnal bekentem mit tegyek még rá?
2013. dec. 15. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Mutasd meg orvosnak.
2013. dec. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Teafaolajos cuccot.

Ne nyomkodd.

2013. dec. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Doki! Nekem is bőr alatt volt, én nem nyomkodtam, csak úgy alapjáraton rosszabb lett. Nem tudom, h Neked is ugyanaz van-e, de menj el dokihoz! Nekem faggyúmirigy gyuszim volt.
2013. dec. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Háziorvos is megteszi?
2013. dec. 15. 13:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen. Ha kell, úgyis tovább küld. Első voltam.
2013. dec. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
52%
az egy kelés.nekem is volt.egy idő után megtelik gennyel,a tetelyén lesz egy hólyag és szépen ki kell nyomkodni mig elérsz a belselyében lévő cuccig.nagyon fog fájni.aztán ha vége ott marad majd egy nagy lila folt,ami idővel eltűnik.
2013. dec. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
na voltál dokinál?
2013. dec. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!