Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok, asszonyok! Titeket...

Lányok, asszonyok! Titeket nem zavar, hogy a párotok, férjetek az ágyban nagyon horkol mellettetek?

Figyelt kérdés

Hogyan orvosoljátok ezt a problémát?Felébresztitek,hogy hagyja már abba,vagy ha ez nem használ,átmentek egy másik szobába aludni?Sajálom őt,mert kint dolgozik,elég nehéz munkát végez,este hazajön fáradtan,eszik valamit,majd ledőll aludni.Persze a szexet sem hanyagolja el velem,de ha elalszik,azonnal elkezdi a zajos horkolást.Ilyenkor megrázom,de morgolódva a másik oldalára fordulva elaszik,és kezdődik minden előről.

Hallottam már az adenol horkolásgátlóról,meg egyéb dolgokról,de azt se adják olcsón.Tudom,hogy nem tehet rólla,de sajnos a férfiaknál ez elég gyakori.Előre is köszi a válaszokat!



2013. dec. 15. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Én se tudok aludni, ha horkolás megy. Különalvás esélytelen, tele a lakás emberekkel (szülők, nagymama, és ott is mindenki horkol)...

Én megbeszéltem a drágámmal, hogy ne horkoljon. Nem tudom, hogy hogyan csinálja, de nem sokat horkol azóta.

2013. dec. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon háklis vagyok rá, már arra is, amikor apukám a szomszéd szobában horkol, ezért hatalmas mázli, hogy a párom nem horkol, egyébként nem tudom, mi lenne. :) Anyukám szerint meg lehet szokni, szerintem lehetetlen.
2013. dec. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Arimateia válasza:

Én jó gyorsan elalszom, utána már géppisztollyal is lőhetnek mellettem, az sem érdekel.:)

Viszont a ficánkolást, mozgolódást nem bírom, arra én is felébredek.

2013. dec. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Volt már olyan is,hogy úgy horkolt,mikor felébredtem mellette,mintha bútort tologatnának a szobában,meg mintha kint földrengés lenne.
2013. dec. 15. 13:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Orvoshoz is fordulhatna. Ha meg nem is lehetne szüntetni, de talán le lehetne "halkítani".
2013. dec. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Esténként a vacsora után még egy-két doboz sört is legurít a torkán.
2013. dec. 15. 14:28
 7/9 anonim válasza:
Ez egy érdekes kérdés, én személy szerint semmire sem ébredek fel éjszaka...De tényleg. Volt hogy egy házibuliban elaludtam, mert korán keltem, (tényleg nem alkohol volt a hibás) és kábé rajtam ugráltak. És semmi. De ha horkolank mellettem, akkor kipattan a szemem. A párom is horkolt sajnos, szerencsére nem mindig, de az a pár alkalom is elég volt. Főleg mikor egy hétig beteg volt. Nem olyan régen, talán néhány hónapja találkoztam az interneten egy könyvvel, mert műtétre csak nem akartam elküldeni, és magam is alig hittem el, hogy működik. Azóta tényleg csak akkor horkol, ha nagyon beteg, de akkor sem annyira durva. Mindenkinek csak ajánlani tudom, és nem is kerül egy egetrengető összegbe.
2014. jan. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Jah, a lényeget elfelejtettem. A könyv a Robert Coleman: Vége a horkolásnak volt.:)
2014. jan. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az én érdeklődésemet is felkeltette a könyv, a forradalmilag új módszerrel. Rákerestem a neten, de úgy tűnik, hogy Robert Coleman és a horkolással kapcsolatos könyve/munkássága világszerte teljesen ismeretlen, és kizárólag egy helyen forgalmazzák a könyvét (Magyarországon, magyarul). Ezek alapján magyar kutatónak tűnik. Ti találtatok valami hiteles referenciát a szerzőről? Rövid leírást a tanulmányairól, vagy akár csak egyetlen fényképet róla? Vagy főképpen arról, hogy előzetesen hány személyen tesztelte a módszert, és milyen eredménnyel?
2014. febr. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!