Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyjából mindent eszem, de...

Nagyjából mindent eszem, de kerülöm a zsíros kajákat, mindenből kevesebbet mint eddig. Sok folyadékot iszom. Zöldteát. Naponta 25 percet tornászom és 30 percet kocogok. Segít ez megszabadulni cirka 15 kilótól?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a zsíros, hanem a cukros (szénhidrátdús) kajákat kell kerülni. Lásd: fehér kenyér, fornetti, túróstáska, kakaós csiga, tészta, sült krumpli, bigmek, pizza, rizzsel is óvatosan, túrórudi, csokika, pisztácia, kesudió, chips. Zöldtea remélem cukor nélkül megy vagy édesítővel, de tökéletes lenne a sima víz is. 1 óra mozgás elég minden nap, ha kellően intenzív (legalább 110-es pulzus)!
2011. máj. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elmondanám, hogy a zsíros kajákat is kerülni kell. Én is bevettem ezt az update sz*rt. Híztam a rendelt kajától, mert ugyan kevesebb szénhidrátot ettem, de jóval több zsír, mint egyébként. Mióta nem rendelem, hanem házikaját eszem, több a szénhidrát, minimális a zsír, ha keveset is, de fogytam.


Ha hosszú távon tudod tartani, amit leírtál, és kalóriadeficitet tudsz elérni, akkor menni fog.

2011. máj. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

kalóriadeficitet?pontosabban mit is?

és, hogyan mérjem a pulzusom, ha nincs pulzusmérőm?

2011. máj. 18. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!