Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok a púpos, rossz...

Mit ajánlotok a púpos, rossz tartás ellen? Esetleg tornát vagy bármit?

Figyelt kérdés
a CSALÁDOMBAN SZINTE MINDENKI PÚPOS, Rossz tartású de én nem szeretnék ilyen lenni pedig már ilyen vagyok. (na ezt aztán jól megaszontam.xd) Mit ajánlotok? Vagy ilyen leszek életem végéig? Az olyan válaszoktól, hogy "húzd ki magad" kíméljetek mert már annyira megszoktam a testtartást, hogy észre se veszem a púposságom. Értelmes válaszokat felpontozom. L/14

2013. dec. 26. 21:10
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ortopédiára mentem nemrég (más okokból), ott látott egy enyhe gerincferdülést a doki és kiírt 10 alkalomra gyógytornára. Szerintem nálad is ugyan ez lenne és ez ellen igazán nem tiltakozhatnak a szüleid, hisz olyan, mint egy egészségmegőrző torna, ha semmi bajod akkor is megelőzheti a bajt. A 10 alkalom pedig elég arra, hogy megtanuld mit kell csinálni, utána otthon is lehet. Ha már dolgozni fogsz, főleg ha ülőmunkát, ezek nagyon hasznos dolgok.
2014. jan. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!