Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék magasabb?

Hogyan lehetnék magasabb?

Figyelt kérdés

17 éves 170cm magas fiú vagyok.Szeretnék magasabb lenni.2-3 éve nem nőttem szinte már semennyit se (max 1-2 cm).Hallottam ilyen növekedési hormonokról, hogy attól lehet nőni,de van hátránya is,nem biztos ,hogy megéri a kockázatot.Valaki tudna ezen kívül még valamit,hogy hogyan nőhetnék magasabbra?Vagy a növekedési hormon jó?

Találtam egy oldalt ( [link] ) ahol azt írják,hogy gyakorlatokat kell csinálni reggel,este és attól is lehet nőni.Ez beválhat ha csinálom rendszeresen?

Ha valaki tud valami tanácsod adni,van valami ötlete esetleg tapasztalata azt megköszönném


2009. nov. 29. 00:18
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szerintem a 170 cm az nem alacsony èn most vagyok 181 cm ès 16 èves de a baràtnőmet zavarja hogy ilyen magas vagyok mert nem èr föl szóval lehet hogy te jól is jàrtàl
2015. júl. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!