Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kigyógyulni az...

Hogyan lehet kigyógyulni az agorafóbiából?

Figyelt kérdés
5 éve küszködöm a betegséggela pszichiáter sem tudott még eddig segíteni,sem az akkupunktúra,kineziológus sem,sőt természetgyógyásznál is voltam,valamint hipnotizőrnél.Valaki tudna segíteni nekem gyógyulásom érdekében?Ha nem veszem be a nyugtatókat és az antidepresszánst,még otthon is elzárkózom mindenki elől.
2009. nov. 30. 15:13
1 2
 11/12 anonim válasza:

Sajnos én is agorafóbiás vagyok... de én fokozottan lettem egyre súlyosabb. 19 éves vagyok és ráadásul nem is egy ronda lány. Elég nehéz azt látni, h. míg más boldogan megy vásárolni az áruházakba vagy csak egyszerűen fürdőbe vagy sétálni, addig nekem a 3 házzal odébb lévő boldba is bemenni nehéz.

Én megpróbállom elsőnek az akaraerőt, és akitartást, ha az se megy akkor elmegyek szakemberhez. Olvastam hogy a jóga, légzééstechnikák segítenek. Reméllem neked is sikerülni fog. Én nagyon szeretnék kigyógyúlni.

Sajnos az unokatesóm is hasonlóval küszködik, bár ő nem agorafóbiás inkább a depresszióhoz húz az ő betegsége. Ő velem egyidős de 8 éves kora óta ilyen.

Én 14 évesen kezdtem el érezni a tüneteket de csak nemrég jöttem rá mi is a bajom.

Nem féélsz az öröklődéstől. Én félek, hogyha ki is gyógyulok, akkor lehet, h. pár év múlva ha gyereket válallnék majd... Ő nem szenvedhet majd úgyanettől abetegségtől.???

2010. febr. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Sziasztok


Sajnos én is felfedeztem magamban ezt a betegséget úgy figyeltem fel rá, hogy kerültem minden helyet ahova el kell menni vagy kellett és kerültem az embereket is.

Nemis vagyok fiatal és rettenetesen szégyellem egy kozmetikushoz egy fodrászhoz nem merek elmenni zavar az emberek közelsége. A boltba nincs türelmem kivárni a sorom stb....

2010. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!