Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi hajmosás egészséges?

Mennyi hajmosás egészséges?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, átlagos hajam van, nem túl zsíros, nem túl száraz, mondjuk így péntekre már kicsit gusztustalan kezd lenni, mert csak heti egyszer mosom (vasárnap) mert elvileg az a jó, de esztétikailag nem túl előnyös. Az egészséges ha mondjuk vasárnap, meg szerda/csütörtök mosom meg?

2014. jan. 10. 21:54
 1/5 anonim válasza:
Szerintem egy héten egyszer azért kéne,és ha hét közben úgy érzed,hogy már nem jó akkor megmosod.Ahogy te érzed,szerintem.
2014. jan. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez igy jó. nem tudom hogy érti az elsö ezt a hetente 1-szer ez heti 2 amit te irsz, nekem nem zsirosodik a hajam heti 1-szer mosom de sokan naponta. AZ tény minél többet mosod annál hamarabb zsirosodik.
2014. jan. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem rosszul irtam akkor tehát egyenlőre heti 1x mosom és át akarok állni heti 2re hogy higénikus legyen csak nem tudom jó e az úgy de akkor szerintetek ok meg szerintem is ha már hárman gondoljuk biztos jó :D úgyhogy köszi nektek
2014. jan. 10. 22:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy akár csinálhatnád úgy is, hogy nem hét, hanem öt nap után mosod meg, akkor nincs rendszeres időpontja, de mégsem olyan sűrűn.

Régebben én is kétszer mostam, de egy idő után nagyon viszketett a fejbőröm.

2014. jan. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na ez nagy ötlet, ilyen eszembe sem jutott lehet hogy ez lesz vége, mondjuk a válaszaitokból az jött le hogy jó az a heti egy mosás.
2014. jan. 15. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!