Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kiszívtam a signetta tollamból...

Kiszívtam a signetta tollamból a tintát! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 16. 01:13
 1/9 anonim válasza:
2014. jan. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
:D
2014. jan. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem vicces, félek, lehet tőle bajom?
2014. jan. 16. 01:38
 4/9 anonim ***** válasza:

Fhujj, ilyet már én is csináltam. :D Szívogattam a toll végét unalmamban és egyszer csak a vákuumtól kijött egy jóadagnyi tinta. Ughblöeh, nagyon szhar volt. Gyorsan letörölgettem a nyelvem meg kiöblítettem a szám, nem lett semmi bajom.


Ha lenyeltél a tintából nem tudom. :S

2014. jan. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tedd azt, hogy legközelebb ne tedd ezt! Inkább tanulnod kellene és ha valamit annyira akarsz szívni utána, akkor az inkább egy bőrös virsli legyen!
2014. jan. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle bajod, nem nagy mennyiség. Csomó emberrel előfordul, hogy érintkezik a szája a tintával. Tintás lett a kezem, aztán a számhoz értem, vagy azzal ettem. Nagy ügy. Nekem is volt ilyen már jó párszor. Egy kis rosszul lét, hasfájás, fejfájás jelentkezhet, de semmi komoly. Ha még ekkora baj sem volt, akkor teljesen megúsztad a dolgot. De máskor használd rendeltetésszerűen. Nem kaja az.
2014. jan. 16. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meg fogsz halni!
2014. jan. 16. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De miért?
2014. jan. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod,de ha félsz igyál sok vizet(ne tejet!). Az hígítja,ez egyébként egyéb hasonló mérgezésekre is igaz.
2014. jan. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!