Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vagdosom magam. Mások szerint...

Vagdosom magam. Mások szerint azért van, mert nem fogadom el magam. Miért lehet?

Figyelt kérdés
Mármint úgy, hogy bárhogy is dicsérgetnek, mindig ellent mondok, vagy rázom a fejem, de sohasem értek a másikkal egyet. azt mondták, önbecsülési problémáim vannak, de majd kinövöm. |Hajam nagyon göndör, nem tetszik, ezért mindig vasalom. olyan 176 cm körül lehetek, 52/53 kg-al, ezáltal elég testesnek gondolom magam. Arcom nagy, kerek, ezért nem szoktam összefogni a hajam, mások szerint nagyon jól áll.|| Kb így ezek, amikkel közel nem értek egyet. Szerintetek, ez az önbecsülési dolog, igaz lehet?

#Vágsosás #önismereti problémák
2014. jan. 17. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát te tényleg dinka vagy! :D ugyanezen mentem keresztül, nekem anorexia letz belőle. Keress egy tetapeutát. Ha megtalálod a megfelelőt sokat tud majd segíteni. :)
2014. jan. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A pubertás korban lezajló hormonális változások pszichés (lelki) változásokkal, érzelmi kitöréssel is járnak. Különösen az érték-bizonytalanságban szenvedőknél, ami a családi oda nem figyelést is jelentheti. Az adott testmagassághoz tartozó testtömeg girhes alkatra vall, ha valaki ennek alapján még mindig testesnek gondolja magát, akkor rosszul ismeri az emberi testet és egyben könnyen felül a reklámoknak, vagyis nincs kellő ismeretanyaga, befolyásolható, nem kiforrt egyéniség. Az önvagdosás meg kóros, persze vannak, akik ilyennel kívánják felhívni magukra a figyelmet......
2014. jan. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz amíg nem késő!!! 176 centisen és 52-53 kilóval nem testes vagy hanem SOVÁNY!!!
2014. jan. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!