Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ropog a vállam ha súlyt...

Miért ropog a vállam ha súlyt emelek?

Figyelt kérdés
kondizás közbe is, bemelegítés után is elég hangosan főleg fekvenyomáskor 30 kilonál is
2009. dec. 2. 16:47
 1/8 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok
2009. dec. 2. 16:47
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert a suly megterheli a csontott és az izmokat :O
2009. dec. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

igen de nem ropogott régebben általába mostmár ez gyakoribb

most se mindíg csak sűrűn

2009. dec. 2. 16:55
 4/8 anonim ***** válasza:
hmmmm akkor viszont lehet hogy a csontod lett gyengébb mivel a sulyzo az izmokat erösiti igy a csont a vitaminok által lesz erös (kálcium stb.. ) vegyél be naponta egy kálcium tabletátt vagy kálcium pezsgötabletátt igyál meg és ha utána is ropogni fog szerintem menj el orvoshoz.
2009. dec. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi
2009. dec. 2. 20:59
 6/8 naphtha ***** válasza:
Inkább izületinek tűnik a problémád. Nekem kiskorom óta ropogott a jobb vállam. Azután kis súlyokkal kezdtem el edzeni és elmúlt. Nem lehet, hogy hirtelen váltottál nagy súlyra? Ismerőseim a halolajra esküsznek.Ez az izületeknél lehet hatékony.
2009. dec. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

bemelegíteni is bekéne te nagyonhülye.ée utána lenyujtani .

gondolom csinálsz 2perc karkörzést azt cső. msn en is azt mondják nekem h ökazért nem melegitenek be rendesen mert nem 100kgt nyomnak . kb teis ekkora hülyevagy,

2010. máj. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves útolsó ! Te vajon mekkora hülye vagy ? Még írni sem tudsz te "nagyonhülye" :)
2010. máj. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!