Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek komolyabb depressz...

Szerintetek komolyabb depresszió lenne, esetleg orvoshoz forduljak vele?

Figyelt kérdés
Majdnem minden nap és napi szinten többször van hangulatváltozásom, akad olyan nap amikor többször is sírok és van, hogy egyik percről a másikra teljesen letörök gyakran felkapom a vizet (de nem vagyok egy agresszív típus) apámmal évek óta rossz a viszonyom és manapság semmi nem akar összejönni a jövőmet eléggé félvállról veszem holott tudom, hogy nem kellene régebben is elég sűrűn előfordult, hogy a hangulatom ilyen mértékben változott és az alvással is vannak gondjaim. Három depresszió tesztet töltöttem ki a neten ebből 2 az orvost javasolta.(Lehetőleg értelmes válaszokat adjatok és előre is köszönöm).

2014. jan. 25. 23:46
 1/3 Bárzsing ***** válasza:
A depresszió tesztek nem diagnosztizálásra vannak, hanem már diagnosztizáltak állapotfelmérésére. Ha ki akarod deríteni, hogy depressziós vagy-e, akkor orvoshoz kell menned. Egyébként sokkal több tünetet kellene ismerni hozzá, de ez alapján nem gondolnék súlyos depresszióra.
2014. jan. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rossz csaladikapcsolat, nincs jovokep, hangulatingadozas. Egyértelmű a szakember felkeresesenek szüksége. Ő ír majd fel valami lassan felszivodo gyógyszert, ami jobb a xanaxnal.
2014. jan. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. jan. 26. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!