Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A barátom bio füvet szív napi...

Patricia1992 kérdése:

A barátom bio füvet szív napi szinten, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
2 éve történt vele egy szörnyű tragédia, amit a mai napig nem tud feldolgozni, elmondása szerint azután szokott rá a fűre, minden nap szívja, próbálta már lerakni, 3x és olyankor 1 hétig ment neki kb. Nagyon féltem és kivagyok már teljesen ez nem sima fű, aki nem tudná, ez a herbal rosszabb mint a sima, 100x károsabb, vegyszerbe van áztatva, butul tőle az ember és nem egy olyat hallani hogy szívritmus zavart okozott vagy halált. Próbáltam már vele beszélni, hogy ne csinálja, olyankor volt ez, hogy lerakta. Betompul tőle teljesen az agya, tisztába vagyok vele, hogy már függőségből csinálja, de szeretnék neki nagyon segíteni, nem pedig elhagyni, mert valamilyen szinten viszont át tudom érezni a helyzetét, én a cigire vagyok rászokva, 1 hónapra már volt, hogy leraktam, de nekem se menne könnyen, főleg akkor neki, amikor ez komoly lelki és pszichés függőséget okoz. Hogy segítsek neki? :/ Nem akarom nézni, hogy tönkremegy.. Ez tönkreteszi szellemileg és testileg is, engem pedig lelkileg.
2014. febr. 3. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:
A területileg illetékes addiktológiai gondozóban érdeklődj, hogy a közeletekben milyen leszokást segítő programok vannak. De elmenni és járni, vagy befeküdni már neki kell.
2014. febr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!