Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik ha valaki 3-4...

Mi történik ha valaki 3-4 napig nem alszik?

Figyelt kérdés

2014. febr. 10. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elájul. Szándékosan nem tudsz a végtelenségig ébren lenni, az agyad megálljt parancsol.
2014. febr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha mégis sikerülne, akár maradandó agykárosodásod is lehet, vagy szélsőséges esetben akár halál is.
2014. febr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én egyszer kipróbáltam :) Rengeteg kávé meg energiaital kellett. Hogy mi történt? Nagyon, nagyon fáradt voltam és nem volt más vágyam csak lefeküdni valahová. Ülve el tudtam volna aludni.

A legrosszabb a hallucinálás volt. Pókokat láttam, meg macskát elosonni....de nem is voltak ott :D

2014. febr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezért volt kegyetlen kínzási módszer, amikor kikötötték az embert és a víz csöpögött a homlokára szabálytalan ütemben. Nem hagyták elaludni.
2014. febr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az éjjel nem bírtam aludni egyszerűen. Nagyon fáradt vagyok, fáj a fejem is de most sem bírok. Sajnos vágom magam (ne ítéljetek el emiatt) és van más mentális problémám is. Járok szakemberhez és úgy gondolom ez kicsivel "jobb" mint a vagdosás. Akkor csak maximum elájulok :)
2014. febr. 10. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!