Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ez a rosszullét? (bővebben...

Mi ez a rosszullét? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Mikor beteg vagyok, de akkor is mikor túl sokat eszem vagy iszom valamiből akkor is előjön ez. Olyan mintha szomjas lennék, de inni nem nagyon tudok, nem megy le a torkomon semmi. Plusz mellé mintha kicsit hányingerem lenne. Jobban nem tudom leírni, de ha írnátok példákat, hogy mi lehet, szerintem megismerném.

2014. febr. 11. 19:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Emellett kicsit gyengének érzem magam. Ivás mellett enni sem nagyon tudok, nem megy le a torkomon étel sem. Ja és ha sokat utazom, akkor is gyakran van ilyen rosszullétem.
2014. febr. 11. 19:21
 2/4 anonim ***** válasza:
Idegi alapon lehet. Nekem is volt ilyen... Melegem volt gyengének éreztem magam is ilyen szomjúság jött rám de az ivás se segített lényegében. Nincsen véletlenül vmi panikbetegseged?
2014. febr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy panikbetegseg, nincs halalkozeli elmenyem vagy semmi kulonos felelmem kozben, meg az onkontrollomat sem veszitem el. Meg a panikbetegsegnel azt olvastam, hogy spontan jon elo. Ez viszont hosszu utazasokkor (foleg mikor meleg van az autoban), tul sok udito es tul sok edesseg utan is. De nem hiszem hogy cukorbetegseg, mert neha keves uditotol is elojon, neha sojtol sem. Meg a cukortol kulob nem jon elo semmi.
2014. febr. 11. 19:39
 4/4 A kérdező kommentje:
*kulon
2014. febr. 11. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!