Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Túlterheltem a csuklómat és...

Túlterheltem a csuklómat és már soha nem lesz a régi? 18/L Nem tudok már sportolni? Segítsen valaki!

Figyelt kérdés

Túl sokat kell dolgoznom és sajnos nem tudok munkahelyet váltani. Csak pár hónapja vagyok itt és éjszakázni is kell és rengeteget van a csuklóm terhelve, és észrevettem hogy egy púp nőtt a csuklóm tenyér felőli részén a jobboldali csont vége körül. Csak néha fáj, szóval nincs is begyulladva és ez nem is baj, CSAK...!!!

Észrevettem azt is, hogy egyre jobban kinyomja ez a púp az ütőeremet :( Az egyik orvos azt mondta hogy nincs is semmi baj, a másik azt mondta hogy reauma, az ortopéd meg azt mondta hogy ez valami folyadékburok lehet és hogy csak műtéttel lehet eltávolítani de vigyázni kell az ütőér miatt. :( Én ebbe nem akarok beletörődni, hogy tudom kideríteni akkor most ez mi is, és hogy lehet meggyógyítani műtét nélkül? Sajnos a munkatársaimnak is van hasonló, de nekik is más, pl ciszta, meg gumók, meg a csuklója másik oldalán valami púp...

Én már nem tudok bízni egyik orvosba se, mert mindenfélét mondanak.



2014. febr. 12. 12:21
 1/2 anonim válasza:
Nekem tulterhelesnel a bal csuklomon ugyanugy ah utoernel volt pupom , de nekem huvelygyulladasom volt . Faslis vagy vmilyen kotes ( itthon hideg vizes borogtas ) +pihentetessel gyogyult meg nekem . De teszem hozza ket honapig volt pupos es mellette en is dolgoztam de probaltam kimelni. Ha neked is ez a bajod ezt tanacsolom. Az orvosok meg mar tisztelet a kivetelnek nem vegzik jol a munkajukat ha biztosra szeretnel menni azt javaslom menj el maszek rendelesre. Az allami dokik nem annyira figyelmesek, legalabbis ez az en tapasztalatom.
2014. febr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot, de nincs pénzem maszekra :(

Akkor majd én is borogatom, mert már fáslizni szoktam meg kenőcsözni de nem javít a helyzeten. De még csak 2 hete csinálom, tudom hogy idő kell mire elmúlik. :( Remélem nekem is csak ínhüvelygyulladás.

2014. febr. 13. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!