Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyám halála miatt két napja...

Anyám halála miatt két napja frontinnal alszom. Párom szerint nem kellene. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Párom szerint nem jó, ha rászokom. Két szemtől mi bajom lenne?
2014. febr. 13. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Mire észreveszed hogy rászoktál, már késő...

2014. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Mindig így indul, hogy csak két szem. Aztán pár hét múlva azt mondod: te jó ég, már csak két szem!?


Hidd el, nekem hónapokig tartott leszokni róla. Olyan voltam, mint egy drogos, sőt tulajdonképpen az is voltam. Egy drogos. Az utcára nem mertem kilépni nélküle...

2014. febr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy nehéz elveszíteni egy rokont, én is túlestem már ilyenen többször is, de nem normális dolog emiatt nyugtatót szedni. Neked inkább pszichológusra van szükséged, nem gyógyszerre.
2014. febr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha orvos írta fel neked, és gyenge frontint írt fel, tehát pl. 0,25öst, akkor úgy ok...és attól még nem leszel olyan függő, hogy hónapok kérdése legyen leszokni róla, ha erősebbet, akkor viszont igen, pláne önként szedve, úgy nem is szabad semmilyet se.

A problémádat, gyászt nem fogja viszont megoldani csak átmeneti segítség, egy jó pszichológus viszont igen, és egy szerető pár is sokat segíthet. Deha így oda figyel rád, akkor biztos, hogy nagyon szeret.

Ja, most láttam meg, h régi kérdés, mind1, remélem sikerült kicsit feldolgoznod azóta. És őszinte részvétem, sajnos tudom, h min mehetsz keresztül. :(

2014. ápr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!