Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitöl puffadok egyböl evés után?

Fibbrizzo kérdése:

Mitöl puffadok egyböl evés után?

Figyelt kérdés
Már 2 éves lessz lassan hogy probálják kideriteni mitöl van ez nálam ,eszek és elkezdek puffadni de nagyon és ugy érzem mintha szét akarna robanni a gyomrom vagy ott minden a környékén ,néha hasmenésem is van ami ugy érzem savas .Voltam ulrahangon de semmi ,teljes labor vizsgálaton de semmi ,Hidrogén kiégzésen de ott se találtak semmit ,Lisztérzékeny se vagyok ,AAAkor mi lehet mitöl lehet vagy van ez ???megfigyeltem és amikor ugyanazokat az éteeket ettem valamikor meg semmi bajom sincs töle .Esetleg valaki hasonlo problémákkal és kiderült hogy valami komoly állt a háttérben ???
2014. febr. 27. 12:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Esetleg egyéb ételallergia (tej, tojás, szója-az nagyon sok mindenben van.) Vagy tartósítószerre?
2014. febr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!