Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ez a betegség? Rák? Kétségb...

Mi ez a betegség? Rák? Kétségbe estem!

Figyelt kérdés

Az elején szólok, nem rólam van szó!



Nap mint nap, reggelente velem

szemben jön egy anyuka, két

óvodás korú gyerekével.

Látásból ismerjük már egymást.


Viszont az elmúlt kb. 1 hónapig

nem láttam. 1-2 hete ismét látom

őt a két picivel. Eléggé megváltozott

a nő. Az arca beesett,

és -nem tudom másként mondani-

árnyékolt lett az arca, sötét és férfias. A szemei még inkább beessetek és az arca is megváltozott. Sokat fogyott és a fején kendő volt, de már nincs. Teljesen rövid a haja.


Eddig reggelete mindig fáradtan, 'semmibe néző' szemekkel vitte a kicsiket, most meg eléggé mérgesnek, zaklatottnak, furcsának látom.


A legutóbbi 'találkozásunkkor' nagyon felzaklatott a látványa. Még jobban a tudatomba 'égett' a nő arca.


Arra gondolok, hogy rákos lehet, mert az egyik barátom is ebben a betegségben szenvedett. De nem engedett be magához a kórházba, csak az utolsó előtti pillanatban :'( :-(



Mi lehet a baja? Jól sejtem, hogy rák? Szerintetek rossz ötlet lenne szóbaelegyedni vele?



2014. márc. 2. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy rák. beszélgethetsz vele de azt ne várd hogy elmondja mi történt vele, semmi közöd hozzá.
2014. márc. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért akarsz vele szóba elegyedni, kiíváncsiságból? Szerintem nem sok közöd van ahhoz, hogy mi baja, csak látásból ismered.
2014. márc. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Óriási felelőtlenség lenne látatlanban ismeretlenül kijelenteni, hogy ez az anyuka rákos-e.
2014. márc. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!