Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon meddig fog még az...

Vajon meddig fog még az emberiség magassága növekedni?

Figyelt kérdés
Ugye ez egy megfigyelhető tendencia, hogy a gyerekek túlnövik a szüleiket, főleg férfiaknál megfigyelhető a legjobban. A lényeg, hogy én 180 cm. magas vagyok, édesapám 175 centi, nagyapám 170 centi körül volt és ő még mesélte, hogy amikor ő fiatal volt, ő magasnak, szó szerint magasnak számított. A jövő az micsoda? 2 méteres emberek lesznek az átlag magasságúak?

2014. márc. 7. 16:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, hogy én jelenleg 24 éves vagyok, édesapám 53 éves és nagyapám ( ha még élne, most lenne olyan 90 éves ).
2014. márc. 7. 16:30
 2/3 anonim ***** válasza:
A Föld várható életkora olyan 3-4 milliárd év. A mostani növekekdési ütemet tekintve, mi emberek elérhetjük a 3, 3,36 m. es magasságot is. Az én édesapám 72 éves, és 182 cm magas. A nagyapám ha élne, akkor most lenne 122 éves, és 2 méteres.
2014. márc. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mondjuk nálad érdekes, de az én nagyapám magasnak számított akkoriban, a te nagyapád magassága nagy különlegesség lehetett!
2014. márc. 7. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!