Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mikor jön már rá az emberiség,...

Mikor jön már rá az emberiség, hogy a glutén miatt, a gabonák nem lehetnek az alapvető táplálékunk? Burgonya és rizs lisztet kellene termelni és árulni mindehol, nem gabonaliszteket!

Figyelt kérdés

#nemkellgabona
2013. jún. 27. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Remélem amig élek, addig nem. Szeretem a kenyeret, tésztákat buza- rozslisztböl. He te nem birod, azért engem ne akarj ettöl megfosztani!!!!!!!
2013. jún. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Megidézlek válasza:

"Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos."

-Albert Einstein

2013. jún. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Szia Táplálkozásharcműves, örülök hogy rájöttél, hogy kevesebben röhögnek ki, ha hideolod a neved. Mondjuk még mindig nagy kamu marhaság a paleod, de gondolom ez téged nem zavar.
2013. jún. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

több ezer éves az emberiség, akárcsak a gabonák táplálása. Valahogy nem tűnik nekem fel, hogy a gabonaféléktől kihalnánk..

Arra viszont az elmúlt 30 év alatt rájöttem, hogy minden évben van valaki aki szerint valami nem egészséges, rossz. Majd pár évvel később mégis jó.. Már senki nem veszi komolyan..

Én nekem 8, hogy ki mit gondol. Én imádom a kenyeret, és a tésztákat. Ha egészséges, ha nem, én eszem..

2013. jún. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megeshet, hogy olyasmire, ami alapvetően h*lyeség, nem fog "rájönni" az emberiség.

Az, hogy neked valamiért nem tetszik, már más kérdés.

2013. jún. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem is biztos,h Harcmuves írta ezt. Ő,mint ahogy a paleolit étrend is, a burgonyát és rizst is tiltja.
2013. jún. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!