Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok inni. Tudtok nekem...

Nem tudok inni. Tudtok nekem segiteni?

Figyelt kérdés

Már 2 napja nem ittam 1pohárnál több vizet.Mindig csak ásvány vizet iszom.

Léccivesz segitsetek nekem jó tanácsokkal... Köszöm a válaszokat...


2014. márc. 16. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
én szivoszállal iszok, ugy többet meg tudok inni ja és én nem vizet iszok hanem teát de light-os teát. Inkább izesitett viznek mondanám, hidegen iszom. 1,5 l vizben egy filter, egy pötyi természetes édesitöszer és egy fél citrom. ezt iszom meg naponta plusz mellé valamennyi kevés vizet pl edzés alatt vagy utána vagy csak ugy néha.... de az nincs több fél liternél. Tudom ez sme túl sok, de a lakosság nagy rásze még ennyit sem iszik. Emellett a mennyiség mellett azért nagy gondok már ne lehetnek.
2014. márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem megy le a torkodon,vagy nem kívánod,vagy nem jut eszedbe inni?nem értem.
2014. márc. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem kivánom meg inkább nem jut eszembe
2014. márc. 16. 18:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Pedig szép lassan rászokhatnál az ivásra. A napi 1,5 liternyi folyadékra. Olyan vesebetegséget szerzel be magadnak, hogy csak na. Persze akkor már nem kell innod.
2014. márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jut eszembe: megírnád, hogy miért nem iszol?
2014. márc. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tudom hogy inni kene de magam sem ertem az okat ...
2014. márc. 17. 04:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem iszol, vagy csak vizet nem? Ha semmit, akkor ki fogsz száradni és mehetsz kórházba.
2014. márc. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én se sokat ittam,de rászoktattam magam.Reggel megiszok egy cappucinot jol felhigitva vizzel :) akkor utána nyomba egy gyogynövény teát,aztán bekapok egy vitamint egy nagy pohár vizzel igy megvan a reggeli vizadag ,delután ugyanezt megcsinálom kicsit más variaciokkal(vitamin nélkül stb),ez a rutin naponta és még ki van rakva a szemem elé a viz és még iszogatok közben is.
2014. márc. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!