Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudtok ollyan étrend kiegészít...

Tudtok ollyan étrend kiegészítőt ami rásegít a fogyásra?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok és fogyni szeretnék két hónap alatt 10 kg szerintetek menni fog?


-163cm magas, 77kg :// szvl nem vagyok valami vékony sőt.. 10kg elég lenne ? és hogy tudnám segítsetek a válaszaitokal. :D



2014. márc. 21. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon látványos lenne, de nem lennél megelégedve, és sosem leszel valószínűleg. :) Menj el futni, étrendben nem kell változtatnod, ha nem eszed túl magad. Arra figyelj, hogy délelőtt csak gyümölcsöt egyél, és este/éjszaka semmit. Nekem ez jött be. :) 110 voltam, most 85. Ezt kb. egy fél év alatt szenvedtem le. Nem is kell gyorsan. :) Sok sikert kívánok, remélem segíthettem! 17/f
2014. márc. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi

próbálkozom :) éééén nem olyan vagyok mint a többi lány én nekem nagy ajándék hogy 10 kg leadok csak az a szar hogy most is egfelelőnek látom magam csak akkor nem amikor ruhákat próbálok szvl érted.

10kg ISTENI LENNE

szóval próbálozom

nálam az első hetet úgy volt hogy nem ittam semmit csak vizet de utána már nagyon vágytam egy kis colára és utána úja ittam ilyeneket persze egy nap csak 1-2 poháral :P


ammúgy ballagásra szeretnék legogyni mert most fogok ballagni általánosból :D

2014. márc. 21. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!