Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Műtét nélkül hogy lehet...

74123 kérdése:

Műtét nélkül hogy lehet elérni, hogy a hangom magasabb legyen? Csak, mert lány vagyok és elég mély a hangom, ami már nagyon zavar

Figyelt kérdés
A hangom azért mély, mert az orrom születésemtől fogva be van dugulva.
2014. ápr. 11. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Műtét nélkül csak az segíthet, ha héliumot szívsz... Végleges megoldást csak fül-orr-gégész szakorvostól várhatsz, és szomorú,hogy ez eddig még nem történt meg (az orrlégzés nehezítettsége komoly dolog, nem szabad évekig húzni).
2014. ápr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én ismerek egy nőt akinek mély a hangja. Hogy tudatosan-e vagy sem azt nem tudom egy kicsit lassabban beszél (de tényleg csak egy kicsit) Az hogy lassabban beszél, meg, hogy mély a hangja annyira összevág, hogy teljesen oda vagyok, ha hallgatom. Szerintem ne bánkódj miatta.
2014. ápr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Voltam már néhány szakorvosnál, akik ezek szerint elég idióták, mivel több évíg járkált anyám velem orvosokhoz. Kétszer vették ki az orrmandulámat. Mostmár csak egyszerűen ráfogják, hogy hozzászoktam és nem próbálkozok, hogy kitisztúljon az orrom, ezért nem tudnék megoldani egy műtétet. Ki tudja, lehet, ha nem lesz melóm héliumhangon, vagy szörnyhangon fogom szórakoztatni a budapestieket.
2014. ápr. 12. 21:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor eddig rossz orvosoknál voltál. Először nekem is orr-fül-gégész műtötte az orrom, többször is, és jól tönkretette. Ferde lett kívül-belül.

Végül elmentem Dr. Rezek Ödön doktor úrhoz, aki orr-fül-gégész ÉS plasztikai sebész, és ő csodálatosan rendbe hozta az orromat. Kívülről is tökéletes lett, és levegőt is kapok.

Igaz, hogy nem volt olcsó a műtét, de nagyon megérte, mert nagyon el voltam keseredve előtte.

2014. jún. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!