Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem szeretnék menyecskeruhát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék menyecskeruhát, egész éjjel a menyasszonyi ruhámban maradnék, és folyamatosan érkeznek a megszóló kommentek a családtagjaimtól, hogy ez milyen hülyeség. Szerintetek is az?

Figyelt kérdés
Feleslegesnek tartom és nem is találtam szépet, meg amúgy sem nagyon "bulizós" esküvőnk lesz, hanem inkább elegánsabb.
2012. nov. 1. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Furcsa ötlet számomra. De ha TE nem szeretnél, hát akkor nem. A TE napod lesz nem másé és pont.
2012. nov. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is fanyalogtak a családtagjaim. Próbáltam engedni is nekik, ezért lett egy gusztustalan lila ruhám, de hozzá fehér leggings, meg fehér tornacipő. Sajnos, az én méretemben nem lehetett sehol kapni piros normális ruhát. Annyira rosszul éreztem magam benne, hogy azóta a fényképektől is rosszul vagyok, el is fogom égetni őket.
2012. nov. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
A te eskuvod, a te dolgod.
2012. nov. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

Az elég furcsa lenne, ha végig - akár másnap reggelig a menyasszonyi ruhádban lennél.

Ha nem akarsz kimondottan menyecskeruhát - ami érthetö, akkor valamilyen koktélruhát, kisestélyit vagy valamilyen hasonló jellegü, ünnepélyesebb ruhát vegyél inkább fel - sem a fazon, sem a szin nem lényeg a jóizlés határain belül.


Igy azért meglesz az a hangulat, hogy átöltöztél, és mégsem kell magad rosszulérezni egy neked nem tetszö ruhában.


De végül is te döntesz, szerintem igy lenne a legjobb megoldás, igy mindenkinek kedvére lenne téve.

2012. nov. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Számomra nem lenne furcsa, mindenki más is ugyanabban a ruhában marad, én miért öltözzek át? Nekem legalábbis logikátlan, hogy az esküvőmön olyasmi miatt feszengjek, amit mások erőltetnek rám, mint ahogy az az egyik válaszolóval is történt. Ráadásul olyan gyönyörű a ruhám, ki akarom használni, hogy viselhetem :)
2012. nov. 1. 11:41
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
A te esküvőd, és senki nem mondhatja meg hogy mit tegyél. A szokások csak attól szokások hogy a nagy átlag betartja, akinek meg van mersze élni az nagy ívben letojja őket és úgy érzi jól magát ahogy neki tetszik. Nekem se volt menyecske ruhám, de senki nem szólt egy szót se, mert nekem így volt jó.
2012. nov. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Elvileg éjfélig leszel menyasszony..másnap már menyecske/újasszony vagy...kicsit fura szerintem, hogy még utána is a menyasszonyi ruhában vagy, mikor már nem is vagy menyasszony..De ez csak az én meglátásom :) Egyébként abban leszel, amiben jól érzed magad :) Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek! :)
2012. nov. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Én meg a menyecskeruhát nem értettem soha, ha már egy rakat pénzt kifizet az ember egy gyönyörű fehér ruháért akkor használja már ki, amíg lehet. Nekem sem volt menyecske ruhám, nem hiányzott. Egyik barátnőm meg egy bordó szalagot kötött éjfélkor a menyasszonyi ruhájára és úgy lett belőle "menyecske". Szóval ha nem akarsz, ne engedj mások erőltetésének! Sok boldogságot!
2012. nov. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"...folyamatosan érkeznek a megszóló kommentek a családtagjaimtól..."


Bocs, de nekem már az se világos, hogy miért kell a családtagokkal ezt megvitatni? Arról is kikéred a véleményüket, h milyen bugyi legyen rajtad?


Na de most már mindegy. Bólogass minderre. Persze, lesz menyecskeruha. Persze, piros lesz. Aztán meg majd abban leszel, amiben te akarsz. A rokonoknak meg meglepetés.

2012. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!