Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg neki? Mit...

Hogy mondjam meg neki? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves vagyok,az lenne a kérdésem,hogy anyukámnak,hogy mondjam meg,hogy kiszeretném próbálni a füvet?

Aki most csak jönne oltogatni,hogy 14 évesen inkább a könyveket bújjam,tanuljak az most már el is mehet mert,igen is jó tanuló vagyok,viszont ez a dolog nagyon érdekel,ami szerintem nem olyan furcsa mert pont most vagyok abban a korban amikor mindent ki akarok próbálni.

Én az alkoholt sokkal jobban megvetem mint a füvet,hiszen annak sokkal több rossz pontja van,amiket most nem akarok ide felsorolni...

Nemsokára új iskolába kerülök,ahol tudom,hogy van pár olyan ember aki rendszeresen használja és én is hozzájuthatok,viszont nem tudom,hogy anyukám,ezt hogy fogadná..Tudom,hogy biztos nem örülne,de szeretném,hogy megértse ez nem olyan drog amit túl lehet adagolni,vagy bele lehet halni...Művészeti iskolában általában tényleg többen füveznek,én nem ezért szeretném,hogy én is beilleszkedjek,hanem mert érdekel.

Lány vagyok így ha aztmondanám neki szeptemberben,hogy az egyik sulitársam megkínált valamivel és én elfogadtam biztos kétségbe esne,mert ugye rengeteg ilyen eset van,hogy így kerülök rossz helyzetbe.

Engem az sem érdekelne,hogy ha leültetne és előtte kéne elszívnom,hogy milyen hatással van rám.

Hogy értethetném meg vele,hogy ez lágy drog,és hogy ha van is káros része,nem akkora mint az alkoholnak,vagy más drogoknak?



2014. ápr. 13. 12:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
" Amúgy beszívva még bőven lehet vezetni," de azért én nem szívesn ülnék be egy beszívott sofőr mögé. A gyerekemet meg végképp nem engedném.
2014. ápr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ,de a végén már eltértünk a kérdéstől.:D

Csak kipróbálni szeretném,nem biztos,hogy tetszene is...

És mindenképp úgy szeretném ezt,hogy tudjon róla...

2014. ápr. 15. 18:27
 13/18 anonim ***** válasza:
És azt miből gondolod, hogy a fű legalizálása egyenesen a beszívott buszsofőrökhöz vezet? Az alkohol is legális, vannak is részeg buszsofőrök (láttam már olyat), annál pedig biztos, hogy biztonságosabb.
2014. ápr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nagyon korainak tartom 14 évesen a füvezést, ahogy az alkoholfogyasztást is. Bár a fű tényleg kevésbé káros mint az alkohol, viszont sokkal jobban rá lehet csavarodni. Én annak idején akárcsak te, ki akartam próbálni, csak egyszer. Tényleg csak egyszer akartam, csak azért, hogy tudjam, hogy milyen. Persze az első kipróbálás után, felhívtam a havert akitől vettem, hogy a napokban szeretnék venni még. Aztán még még még. Pár éven keresztül, egészen addig amíg bele nem futottam egy kegyetlenül erős fajtába amitől rettenetesen rosszul lettem mint az első válaszoló. Annyira bepánikoltam tőle, hogy csoda hogy nem kerültem pszichiátriára. Hát azóta nem szívok. Azt az érzést soha nem akarom többé érezni, nincs az a petépés ami azt a borzalmat kárpótolja.
2014. ápr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
És mégis mitől pánikoltál be? Úgy értem mit éreztél, mik jártak a fejedben? Érdekelne. Meggyőződésem, hogy "csak úgy" nem pánikolnak be az emberek fű (vagy szinte bármilyen kábszer) hatásától. Ez nem véletlenszerű, hanem csak és kizárólag a fogyasztón múlik (ki máson?). Szóval, mégis mi volt?
2014. ápr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Rendben elmondom. Előljáróban annyit, hogy egyáltalán nem vagyok pánikolós típus és korábban semmi bajom nem volt a fűtől. Amikor ezt a rohadt erőset elszívtam egyből éreztem, hogy más. Ez első amit észrevettem, hogy nagyon gyorsan ütött. Amiket korábban szívtam úgy jó 10 perc után éreztették a hatásukat, de ennél még a cigit el sem szívtam teljesen de már éreztem. Utána elkezdtem sétálni a környéken. Nem győztem bámulni mit tud ez a szer, nagyon komoly tudatmódosító hatása volt, nem gondoltam, hogy fű tud ilyet. Eleinte nem volt kellemetlen de kifejezetten kellemes sem, inkább csak érdekes. Aztán egyszer csak elkezdtem rosszul érezni magam. Negatív gondolataim jöttek és nem én irányítottam őket. Úgy éreztem valaki más gondolkodik a fejemmel. Aztán úgy éreztem meghasad a tudatom, szinte érezni véltem ahogy a két agyféltekém ketté szakad. Végig attól féltem, hogy megőrülök, hogy így maradok. Szerencsére nem maradtam így, de többet nem fogok próbálkozni vele.
2014. ápr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez valami szintetikus cucc lehetett, herbál. Na mindegy, sajnálom, szar lehetett.
2014. ápr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen én is gondoltam rá, hogy a füvet beáztatták valami szintetikusba. Nem kizárt. De ez egy újabb ok hogy a kérdező óvatos legyen.
2014. ápr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!