Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beoltattátok H1N1-ellen...

Beoltattátok H1N1-ellen magatokat? Mi a véleményetek a halálesetekről?

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 14:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%
Én beoltattam magam, és semmi bajom nem lett tőle. És ne gyertek azzal a hülyeséggel, hogy majd évek múlva jelentkezik a hatása. Mert ilyen nincsen...
2009. dec. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Szerintem is bolond az aki nem oltatja be magát,mert 2 nap láz vagy egy kis izomfájdalom jelentkezik!!De legalább nem halok meg,és ez az ami számít!!
2009. dec. 21. 21:24
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintem is bolond az aki nem oltatja be magát,mert 2 nap láz vagy egy kis izomfájdalom jelentkezik!!De legalább nem halok meg,és ez az ami számít!!"


Egyébként sem halnál meg...

2009. dec. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

20:52-es!

Te nem láttad a híradóba azt a sráccot akinek a kisbabája és a párja lélegeztetőn van?

Idézem mit mondott: -Már bánom,hogy nem oltattuk be magunkat,majdnem elvesztettem a családom!!!

2009. dec. 22. 21:03
 15/17 anonim ***** válasza:
23%

"Te nem láttad a híradóba azt a sráccot"

A "híradóba" nem láthattam volna, max. a híradóban, ha néznék tévét. Mivel már hat éve nem teszem, ezért esélyem sincs arra, hogy az agyamat átmossák. Vagy te tényleg ennyire buta vagy, hogy nem veszed észre, ami egyértelmű? Nem látod, hogy csak a vakcinát akarják elsózni, és a profitra hajtanak?

Hülye emberek meg mennek, oltatnak, holott ez az infulenza semmivel sem veszélyesebb, mint a sima. Eddig is haltak meg influenzában, ezután is fognak. Ahogy más betegségekben is meg fognak halni emberek. A különbség annyi, hogy míg eddig nem keltettek szándékosan hisztériát, most keltettek.

Ugyanez a sírás-rívás-kétségbeesés volt a kergemarha-kór idején, a száj- és körömfájásnál, a madárinfluenzánál... Akkor is az történt, hogy meghalt párszáz krónikus beteg, legyengült immunrendszerű ember, most is ez történik. Aki híradót néz, és hagyja magát hülyíteni, annak úgy kell. Én előbb gondolkodom, aztán cselekszek.

2009. dec. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
38%

teljesen egyetértek az utolsó válaszolóval, persze aki eddig nem hitte ezt el ezután se fogja, de titeket tleg a média irányít, ha kicsit jobban utánanéztek a dolgoknak, akkor talán világossá válik 1-2 dolog...


ja persze, el is felejtettem h itt a többség a google-t se ismeri -.-

2009. dec. 24. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

[link]


Hehe... Mossuk kezeinket.

2009. dec. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!