Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bevettem 5 szem frontint...

Bevettem 5 szem frontint (0,25g) lehet tőle bajom?

Figyelt kérdés

Alvásparalízis miatt van....nagyon félek mert amikor készülök elaludni már érzem a zsibbadást ezért felkutattam hogy anyum hol tartja a frontint és bevettem 5 szemet lesz tőle bajom,milyen hatással lesz?

14/L


2014. ápr. 18. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Én 7-8db 0,25-ös xanaxal szoktam aludni szinte minden nap.még élek.
2014. ápr. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
A frontintól semmi bajod nem lesz, az egy nappali nyugtatószer, én abból ötöt, nyolcat szoktam egyszerre bevenni, ha el akarok aludni.
2014. ápr. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat kb olyan 20 perce vettem be de majd le esek a székről és tökre nyugodt vagyok de ugye nem lesz paralízisem és nyugodtan tudok aludni?
2014. ápr. 18. 23:53
 4/9 A kérdező kommentje:
ráz a hideg és már felálni is alig megy elmehetek nyugodtan aludni
2014. ápr. 19. 00:05
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Alvásparalízisem nem volt még, úgyhogy nemtudom arra hogy hat a frontin, de szerintem nem lesz. Nyugodtan elmehetsz aludni, sőt, menj is, mert kezd hatni a gyógyszer, esik le a vérnyomásod, azért ráz a hideg. Menj aludni minél előbb, mert így csak rosszul leszel.
2014. ápr. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert amúgy alvásparalízised van? Egyébként az sem veszélyes.

Ennyi Frontintól nem lesz bajod, de azért legközelebb ne csócsáld meg anya gyógyszereit!

2014. ápr. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az alvásparalízissel nem az a gond, hogy veszélyes, hanem, hogy rossz érzés, gyakran félelmetes is.

Egyébként, kedves kérdező, máskor tényleg jobb lenne, ha szólnál anyukádnak, ha gyógyszerre van szükséged, a frontint csak receptre lehet kapni, nemtudom anyukád mire szedi vagy hogyan, de lehet hogy ki van számolva az adagja és neki mondjuk nem mindegy, mikor kell mennie az orvoshoz feliratni, főleg ha napközben dolgozik.

2014. ápr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Anyum pánikbetegségre szedi a frontint....Köszönöm a válaszokat :) Egyébként átaludtam az éjszakát (amugy nem szoktam mert mindig felébredek)És reggel ébredéskor lett egy paralízisem ugy éreztem valaki szorítsa az állkapcsom reggel le kellet menjek a boltba de szédelegtem aztán ettem csokit meg ittam kávét és jobb lett.
2014. ápr. 20. 00:52
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont olyankor van paralízisem, ha frontint veszek be és utána alszok
2022. ápr. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!